Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



warsztaty anglia PL

Warsztaty: Ekspansja firmy do Wielkiej Brytanii


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Ambasada Brytyjska oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza na warsztaty pt. "Ekspansja firmy do Wielkiej Brytanii: możliwości inwestycyjne i eksportowe dla polskich firm".

 

Polska i Wielka Brytania są kluczowymi partnerami handlowymi. W 2016 roku wymiana handlowa między naszymi krajami wyniosła ponad £15 miliardów (ok. 72 miliardów złotych), a Wielka Brytania była drugim największym rynkiem eksportowym dla polskich towarów. Znacząca część polskiego eksportu do UK jest generowana przez firmy z woj. lubelskiego, które coraz śmielej inwestują w Wielkiej Brytanii.

 

Warsztaty organizowane przez Ambasadę Brytyjską oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, mają na celu omówienie oraz przedstawienie różnych scenariuszy i strategii, jakie firmy mogą zastosować, aby rozwijać swój biznes i inwestować w UK.

 

Na warsztaty obowiązuje rejestracja.

 

Program wydarzenia

9.40-10.00

Kawa powitalna

Rejestracja gości

10.00-10.05

Oficjalne otwarcie:

Marszałek Województwa Lubelskiego

10.05-10.20

Oferta Rządu Brytyjskiego dla Inwestorów Zagranicznych

Department for International Trade (Ambasada Brytyjska)

10.20-10.40

Jak pozbyć się pośrednika?

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa (BPCC)

10.40-11.10

Twoja firma w Wielkiej Brytanii- rejestracja, podatki, finanse

EBS - European Business Solutions

11.10-11.30

Studium przypadku - okiem polskiego inwestora w UK.

Mostostal-Puławy S.A., Verano (TBC), Spiżarnia (TBC)

11.30-12.30 Lunch połączony ze spotkaniami reprezentantów firm z prelegentami
branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Spotkanie
Polska - Lublin
2018-03-06
Dodał: Patrycja Operacz