Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuenergy expo ankara PL

ENERGY IS FUTURE 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Energy Is Future to XI edycja Międzynarodowych Targów i Kongresu Energetycznego. Impreza jest z dużym powodzeniem realizowana od 2008 roku.

 

Targi i Kongres odbędą się w jednym z największych centrów wystawienniczych w Turcji - ATO Congresium ANKARA w dniach 8-9 listopada 2018 r.

 

Co roku powiększa się liczba wystawców i uczestników wydarzenia dzięki wsparciu Ministerstwa Energetyki i Zasobów Naturalnych Republiki Turcji oraz Global Energy Association.

 

EIF to platforma do dyskusji na temat szerokiego zakresu zagadnień związanych z produkcją energii na świecie i w Turcji. Omawiane są zarówno konwencjonalne źródła wytwarzania energii, jak i najnowsze osiągnięcia technologiczne w zakresie energii odnawialnej. Program Kongresu Energetycznego będzie obejmować spotkania dwustronne, kursy, seminaria, preelekcje. W kongresie wezmą udział przedstawiciele władz w Turcji i wysokiej rangi urzędnicy państwowi z instytucji publicznych odpowiedzialnych za zamówienia publiczne w zakresie energetyki. Wystawcami są duże i małe firmy energetyczne z Turcji i krajów regionu.

branże: Energia i surowce odnawialne

Targi
Turcja - Ankara
2018-11-08 - 2018-11-09
Dodał: Patrycja Operacz
Poprzednie edycje