Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCIIF 2018 PL

China International Industry Fair - CIIF 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

China International Industry Fair – CIIF to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej w Chinach. Wydarzenie to stanowi istotną platformę wymiany informacji i technologii.

 

Za organizację targów odpowiada wspólnie osiem ministerstw i organizacji rządowych Chińskiej Republiki Ludowej (ChRL). Współorganizatorem imprezy jest m.in. China Machinery Industry Federation (Chińska Federacja Przemysłu Maszynowego), zaś zarządcą Shanghai Eastbest International (Group) Co., Ltd.

 

Co roku targi skupione są wokół 9 głównych sesji:

 1. Metal working and CNC Machine Tool Show
 2. Industrial Automation Show
 3. Energy Show – ze szczególnym uwzględnieniem nowych technologii energetycznych, sprzętu do transmisji mocy, sprzętu elektrycznego i sterowniczego, produktów energooszczędnych.
 4. Robotics Show
 5. Environmental Protection Technology and Equipment Show
 6. Information and Communication Technology Show
 7. Scientific & Technological Innovation Show – obejmujące prezentację i zastosowanie badań naukowych wspierających industrializację
 8. New Energy Auto Show - w zakresie pojazdów elektrycznych, samochodów hybrydowych, alternatywnych systemów napędowych, części samochodowych.
 9. China Aerospace and Aviation Technology Show.

 

Wydarzeniom targowym towarzyszyszą liczne seminaria branżowe oraz konferencje związane z kwestiami produkcji i innowacji sektora zaawansowanych technologii i przemysłu.

 

Dla Polski oraz relacji handlowych ChRL z Polską, szczególnie istotne są sektory prezentowane w ramach pokazów: IAS, EPTES oraz ICTS:

 • Industrial Automation Show (IAS) to najbardziej atrakcyjna ekspozycja przemysłu automatyki w Azji. Do czołowych kategorii wystawienniczych poprzednich edycji IAS należały: produkcja, przemysłowa automatyzacja IT i oprogramowania, dostawa urządzeń do produkcji automatyki, systemy elektryczne.
 • Information and Communication Technology Show (ICTS), jest jednym z czołowych filarów targów CIIF i odpowiada za zbieranie i prezentacje najnowszych technologii i informacji od producentów i dostawców sektora ICT.
 • Environmental Protection Technology and Equipment Show (EPTES) tematyka tego wydarzenia wpisuje się w listę corocznych priorytetów rządu CHRL w zakresie walki i przeciwdziałania zanieczyszczeniu środowiska. W trakcie poprzednich edycji zaprezentowano najnowsze technologie i sprzęt do kontroli zanieczyszczenia powietrza i wody, usuwania opadów stałych, recyklingu i czyszczenia przemysłowego.
branże: Maszyny i urządzenia, IT/ICT, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne

Targi
Chiny - Szanghaj
2018-09-19 - 2018-09-23
Dodał: Patrycja Operacz
Poprzednie edycje