Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCIFIT 2018 PL

CIFIT 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

China International Fair for Investment and Trade (CIFIT):

  • Xiamen (Chiny),
  • 8-11 września 2018 roku,
  • targi inwestycyjne.

 

Jest to najważniejsze wydarzenie w Chinach skupiające swoją uwagę na dwóch czołowych hasłach - „Introducing FDI” (wprowadzaniu inwestycji zagranicznych na rynek chiński) oraz „Going Global” (prowadzeniu inwestycji o zasięgu globalnym). Są to targi o silnym profilu międzynarodowym, podczas których prezentowana jest oferta inwestycyjna krajów i regionów uczestniczących w imprezie.

 

Swój profil prezentują środowiska inwestycyjne, polityczne i korporacyjne, realizujące projekty, lub planujące inwestycje w ramach poszczególnych regionów i prowincji Chin. Wydarzeniu współtowarzyszą agencje promocji inwestycji z ponad 40 krajów świata. Impreza szczyci się również wsparciem Union of International Fairs (UFI).

 

Szeroka skala targów oraz fakt, że jest to jedyne wydarzenie w Chinach wspierające zagraniczne inwestycje na lokalnym rynku, powoduje silne zainteresowanie władz centralnych w Pekinie. Znajduje to swoje naturalne odbicie w wysokim poziomie imprezy, co przejawia się m.in. liczną reprezentacją gości wysokiego szczebla ze wszystkich chińskich prowincji.

 

Do czołowych komponentów targów należą:

  • wystawa handlu i inwestycji;
  • międzynarodowe forum inwestycyjne (International Investment Forum);
  • seminaria;
  • sesje matchmakingowe.
branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Targi
Chiny - Xiamen
2018-09-08 - 2018-09-11
Dodał: Patrycja Operacz
Poprzednie edycje