Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuselect usa 2018 PL

Select USA 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Zarejestruj się już teraz na Szczyt Inwestycyjny „Select USA”! Każda firma znajdzie to, co pozwoli jej odnieść sukces: kontakty, cenne informacje, wymagane środki i rynek dla swoich wyrobów.

 

W trakcie Szczytu zostaną zaprezentowane możliwości inwestycyjne w każdym zakątku Stanów Zjednoczonych, a wysokiej rangi liderzy z kręgów biznesowych i rządowych podzielą się obserwacjami na temat najnowszych trendów w biznesie.

 

Formuła targów oraz kojarzenie partnerów online umożliwią bezpośrednie spotkania ze specjalistami w dziedzinie biznesu i przedstawicielami władz oraz zapoznanie się z dostępnymi zasobami i korzyściami.

 

Program zawiera wiele informacji praktycznych o zasobach, narzędziach i przepisach. O najnowszych trendach będą mówić liderzy biznesu i wysokiej rangi przedstawiciele rządu.
 
W trakcie targów będzie można zapoznać się z możliwościami inwestycyjnymi w różnych zakątkach Stanów Zjednoczonych – wszystko pod jednym dachem!
 
„Select USA Academy” to część programu skierowana  specjalnie dla osób, które dopiero zamierzają inwestować.
branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Targi
USA - Maryland
2018-06-20 - 2018-06-22
Dodał: Patrycja Operacz
Poprzednie edycje