Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportucphi india PL

CPhl India 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

CPhI India to szóste z kolei wydarzenie targowo-wystawiennicze, na którym zorganizowany zostanie polski stand informacyjno-promocyjny w ramach Branżowego Programu Promocji Biotechnologia i Farmaceutyka. Po targach w Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, USA i Chinach, polski sektor biotech-farma po raz kolejny zaprezentuje się na rynku indyjskim (zobacz: Indyjski sektor farmaceutyczny i biotechnologiczny - podsumowanie targów India Pharma 2018).

 

W ramach targów Agencja zorganizuje także briefing prasowy dla przedstawicieli mediów oraz lokalnych instytucji otoczenia biznesu dot. działalności PAIH oraz stanu sektora biotechnologii i farmaceutyki w Polsce.

 

Tegoroczne CPhI India zorganizowane zostaną w dniach 12-14 grudnia 2018 r. w India Expo Centre (Greater Noida, Delhi NCR).

 

CPhI India to jedno z najważniejszych wydarzeń w Azji, które łączy wszystkich kluczowych dostawców i klientów z branży chemicznej i farmaceutycznej.

 

CPhI India prezentuje cały łańcuch produkcyjny produktów i usług dla branży farmaceutycznej i biotechnologicznej. Wszyscy główni dostawcy produktów farmaceutycznych, outsourcingu, sprzętu i bio-rozwiązań prezentują swoje usługi w tej samej lokalizacji.

 

Kategorie wystawy m.in.:

 • składniki wyrobów farmaceutycznych,
 • leki,
 • antybiotyki,
 • biotechnologia,
 • enzymy,
 • hormony i substancje syntetyczne,
 • półprodukty,
 • rośliny lecznicze,
 • maści,
 • szczepionki,
 • rozpuszczalniki.

 

W ramach Branżowego Programu Promocji branży biotechnologicznej i farmaceutycznej na targach CPhl India zostanie zorganizowane polskie stoisko informacyjno-promocyjne.

 

Stoisko organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu: stand 17. A01.

 

baner 1

 

Informacja dla firm polskich zainteresowanych przekazaniem materiałów informacyjno-promocyjnych na targi CPhI India:

 

Termin przekazywania materiałów do Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH): 23 listopada 2018 r.

 

Adres do przesłania materiałów:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

z dopiskiem "Branżowe Programy Promocji_CPhI India"

 

Więcej informacji na temat CPhI India dostępnych jest na stronie internetowej wydarzenia.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego zachęcamy do kontaktu bezpośredniego:

branże: Zdrowie i medycyna, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Maszyny i urządzenia, Farmacja i biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Biotechnologia

Targi
Indie - Greater Noida
2018-12-12 - 2018-12-14
Dodał: Anna Woińska