Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportubizuteria indie PL

India International Jewellery Show 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

India International Jewellery Show to międzynarodowa wystawa dedykowana biżuterii i kamieniom szlachetnym. Targi zostały podzielone m.in. na następujące części wystawiennicze:

  • świat mody,
  • produkty masowe,
  • złoto,
  • kamienie,
  • pawilony narodowe,
  • stowarzyszenia branżowe,
  • pawilon innowacji.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na stronie targów.

 

W związku z trwającym programem "Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki" Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje na targach w Mumbaju polskie stoisko informacyjno-promocyjne w ramach Branżowego Programu Promocji branży Moda Polska. Polskie firmy mogą bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji na stoisku narodowym:

  • Dystrybucja folderów reklamowych,
  • Wyświetlanie filmu promocyjnego.

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych zapraszamy do przesyłania materiałów do 12.07 do końca dnia (recepcja jest czynna całą dobę) na adres:

 

PAIH, ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa

Maja Justyna, Wojciech Nowicki

z dopiskiem: Targi biżuteryjne IIJS - INDIE, materiały informacyjne, branża Moda Polska

 

Materiały przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym. Informujemy, iż przyjmujemy po jednej paczce od firmy o wadze do 1 kg.

 

Przedsiębiorstwa zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego zapraszamy do przesyłania filmów w formacie MP4 lub AVI max. wielkość do 150 MB, długości 2-5 minut poprzez wetransfer do dnia 12.07.2018 na adres mailowy: pawel.tomkowiak@mtp.pl.

Filmy przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy przy naszym programie oraz przesyłania materiałów promocyjnych na targi w Indiach!

branże: Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Odzież i obuwie, Wyroby skórzane, Tekstylia, Pozostałe tekstylia, Przemysł jubilerski, Wzornictwo i projektowanie mody, Sektor kreatywny, Rzemiosło artystyczne, Wydawnictwa, Fotografia

Targi
Indie - Mumbaj
2018-08-09 - 2018-08-13
Dodał: Anna Woińska