Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportukibs 2018 PL

KIBS 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

KIBS (Korea International Boat Show) to największe w Korei Południowej i jedne z największych w Azji Wschodniej targi łodzi, jachtów, sprzętu żeglarskiego i wszelkiego wyposażenia do uprawiania turystyki i sportów wodnych.

 

Należy zwrócić szczególną uwagę, iż w Korei w tempie lawinowym wzrasta zainteresowanie sportami wodnymi.

 

Po okresie kompletnego zastoju Narodowy Plan tworzenia przystani i portów dla sportów wodnych zaowocował już utworzeniem 22 światowej klasy marin na ponad 4,200 łodzi, a 12 następnych jest w budowie i dwie w fazie projektowej. Inny Narodowy program "Go Boating" wspiera ideę uprawiania żeglarstwa i sportów wodnych, a co za tym idzie zdrowego stylu życia, co jest jednym z podstawowych zadań jakie zakłada rząd Korei. Wzrasta zamożność społeczeństwa i tym samym zapotrzebowanie na stosunkowo drogi wypoczynek.

 

Dla polskich producentów jachtów i wszelkiego rodzaju łodzi to znakomita okazja do zaprezentowania swojej oferty w kraju, który w ciągu ostatnich lat stał się w tej branży światową potęgą.

branże: Turystyka, sport i rekreacja, Statki i łodzie, Produkcja środków transportu, Odzież i obuwie, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane

Targi
Korea Południowa - Seul
2018-05-24 - 2018-05-27
Dodał: Patrycja Operacz
Poprzednie edycje