Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEXPOMECÂNICA 2018 PL

EXPOMECÂNICA 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

EXPOMECÂNICA 2018 (Salon Wyposażenia, Usług i Części Samochodowych – Najważniejszy w Portugalii salon branży usług i części samochodowych. Salon odbywa się w Porto, od 20-22 kwietnia 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Porto - EXPONOR (Feira Internacional do Porto).

 

Profil Targów:

  • Wykonawcy usług samochodowych, warsztaty naprawcze i serwisowe, producenci części samochodowych, producenci sprzętu specjalistycznego dla warsztatów samochodowych i stacji diagnostycznych.

 

Profil wystawcy:

  • wystawcy krajowi i międzynarodowi, producenci, przedstawiciele handlowi oraz dystrybutorzy produktów i wyposażenia związanego z sektorem usług samochodowych i części samochodowych, przedstawiciele warsztatów naprawczych.

 

Profil wizytującego:

  • Producenci, przedstawiciele handlowi oraz dystrybutorzy produktów i wyposażenia związanego z sektorem usług samochodowych i części samochodowych, przedstawiciele warsztatów naprawczych, dziennikarze prasy specjalistycznej.
branże: Produkcja środków transportu, Części i akcesoria samochodowe

Targi
Portugalia - Porto
2018-04-20 - 2018-04-22
Dodał: Patrycja Operacz
Poprzednie edycje