Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNauticampo 2018 PL

Nauticampo 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

NAUTICAMPO 2018 (Salon Międzynarodowy Żeglarstwa, Sportu, Karawaningu i Basenów) – Najważniejszy w Portugalii salon branży jachtowej oraz sportów wypoczynkowych. Salon organizowany w Lizbonie, od 5-9 kwietnia 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Lizbońskich - FIL (Feira Internacional de Lisboa).

 

Profil Targów:

  • Łodzie żaglowe, łodzie motorowe, silniki, oferty przystani portugalskich, samorządów, prezentacja usług turystycznych rzecznych, sprzęt do nurkowania, sprzęt do wędkarstwa sportowego.

 

Profil wystawcy:

  • Producenci i dystrybutorzy produktów i usług z zakresu żeglarstwa rekreacyjnego, turystyki żeglarskiej, wyposażenia i usług związanych z nurkowaniem, wędkarstwem; organizacje, stowarzyszenia i federacje branżowe, prasa branżowa.

 

Profil wizytującego:

  • Producenci, przedstawiciele handlowi oraz dystrybutorzy produktów i wyposażenia związanego z żeglarstwem, nurkowaniem i wędkarstwem, przedstawiciele portów i przystani, dziennikarze prasy specjalistycznej.
branże: Odzież i obuwie, Tekstylia, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Produkcja środków transportu, Samochody osobowe, Autobusy, Pozostałe pojazdy samochodowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Pozostałe wyroby, Fotografia, Wydawnictwa, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja

Targi
Portugalia - Lizbona
2018-04-05 - 2018-04-09
Dodał: Patrycja Operacz
Poprzednie edycje