Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPresentes 2018 PL

PRESENTES 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
350

Polski akcent
ZBH rekomenduje

W dniach 14-17 marca 2018 r. w Buenos Aires odbędą się największe międzynarodowe targi branży dekoracyjno-meblarskiej - PRESENTES 2018.

 

PRESENTES to targi:

  • dekoracji wnętrz,
  • oświetlenia,
  • mebli,
  • przedmiotów kuchennych,
  • elementów skórzanych,
  • tkanin dekoracyjnych dla domu.

 

Są to targi przeznaczone wyłącznie dla hurtowników, które odbywają się dwa razy w roku od 16 lat w największej hali targowej miasta Buenos Aires, La Rural.

 

Obydwie edycje targów - jesienna (w marcu) i wiosenna (w sierpniu) - skupiają się na przedstawieniu nowych tendencji i materiałów, dając przestrzeń dla trendów klasycznych, nowoczesnych, najbardziej modnych palet kolorystycznych i innych nowatorskich elementów dekoracyjnych, dzięki którym targi te cieszą się taką popularnością.

 

W tej edycji Jesień 2018 swój udział zadeklarowału już 310 największych firm produkcyjnych oraz importerów, którzy oferują swoje produkty ze wszystkich sektorów branży dekoracyjno-meblarskiej, przekształcając udział lub wizytę zainteresowanych stron nie tylko w estetyczne i kreatywnie stymulujące doświadczenie, lecz głównie w miejsce spotkań nieuchronnie prowadzące do wymiany handlowej i nawiązania korzystnych umów.

 

Zapraszamy do rejestracji i kontaktu z ZBH w Buenos Aires.

branże: Wyroby skórzane, Tekstylia, Dywany i dekoracje, Oświetlenie, Meble, Drzwi i okna, Wyposażenie wnętrz, Architektura, Rzemiosło artystyczne, Produkcja mebli

Targi
Argentyna - Buenos Aires
2018-03-14 - 2018-03-17
Dodał: Anna Woińska