Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonsultacje indywidualne PL

Konsultacje Indywidualne z zakresu sprzedaży i inwestycji na rynku chińskim


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Na zakończenie cyklu seminariów Polska Agencja Inwestycji i Handlu ma zaszczyt zaprosić na Indywidualne Konsultacje z ekspertem, które odbędą się w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Warszawie w dniu 22 lutego 2018 r.

 

Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego Agencji w Szanghaju - dr Andrzej Juchniewicz odpowie na wszelkie Państwa pytania oraz doradzi zarówno w zakresie sprzedaży do Chin, jak i w kwestiach inwestycyjnych. Udział w Indywidualnych Konsultacjach stanowi wyjątkową okazję, aby uzyskać specjalistyczną poradę w interesującej Państwa kwestii.

 

Konsultacje rozpoczną się od godziny 9:00. O godzinie konsultacji zostaniecie Państwo poinformowani odrębną wiadomością. Konsultacje ustalane są w oparciu o kolejność zgłoszeń.

 

Załączniki:

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Seminarium
Polska - Warszawa
2018-02-22
Dodał: Anna Woińska