Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEV2018V? PL

EV2018VÉ


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
ZBH uczestniczy

Zagraniczne Biuro Handlowe (ZBH) w Toronto oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. uprzejmie informują, że w dniach 24-27 kwietnia 2018 r. w Ottawie odbędzie się 9. edycja targów pojazdów elektrycznych - EV2018VÉ Conference & Trade Show.

 

Wydarzenie ma charakter międzynarodowy i jest organizowane przez Electric Mobility Canada. W tym roku gospodarzem targów jest państwowa spółka Ontario Power Generation (OPG). Firma jest założycielem organizacji non-profit Plug'n Drive działającej na rzecz strategii rozwoju mobilności elektrycznej prowincji Ontario.

 

Wraz z rosnącym udziałem na rynku motoryzacyjnym pojazdów elektrycznych oraz potencjałem rozwoju tego sektora w Kanadzie, specjalistyczne targi EV2018VÉ są idealną okazją do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

 

Oficjalna aplikacja tegorocznej edycji targów dostępna jest tutaj.

 

Zapraszamy polskie firmy do wzięcia udziału w targach w charakterze wystawcy lub zwiedzającego. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym biurem:

 

Zagraniczne Biuro Handlowe (ZBH) w Kanadzie - Toronto

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

438 University Avenue, Suite 1810

Toronto, ON M5G 2K8

e-mail: toronto@paih.gov.pl

Kierownik biura:

Zack Labieniec

e-mail: zack.labieniec@paih.gov.pl

tel.: +1-416-546-4570

mob.: +1-647-302-1768

branże: Produkcja środków transportu, Samochody osobowe, Autobusy, Pozostałe pojazdy samochodowe, Części i akcesoria samochodowe, Pozostały sprzęt transportowy

Targi
Kanada - Ottawa
2018-04-24 - 2018-04-27
Dodał: Anna Woińska