Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCIIE 2018 PL

China International Import Expo 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

W imieniu Ministry of Commerce of the People’s Republic of China oraz Shanghai Municipal People’s Government już dziś zapraszamy na organizowane w listopadzie 2018 w Szanghaju targi CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO:

 

Targi zostały ogłoszone przez samego Prezydenta Chin - Xi Jinpinga i skupione będą wyłącznie na imporcie. To wydarzenie to ważny krok ku liberalizacji handlu i otwarciu chińskiego rynku na artykuły importowane. Chińscy organizatorzy gwarantują obecność agentów handlowych, dystrybutorów i przedstawicieli sieci zakupowych. Ponadto misji handlowej przewodniczył będzie przedstawiciel polskiego rządu.

 

Więcej informacji o targach w załączniku.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Turystyka, sport i rekreacja, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Targi
Chiny - Szanghaj
2018-11-05 - 2018-11-10
Dodał: Anna Woińska