Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu60 PL

National Construction Summit 2018


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

National Construction Summit 2018 - wydarzenie organizowane dla firm budowlanych, deweloperów, decydentów, właścicieli projektów, właścicieli budynków, instytucji rządowych i samorządowych, pożyczkodawców i prywatnych firm inwestycyjnych, firm architektonicznych i projektowych, planistów, zarządców obiektów, menedżerów, dużych przedsiębiorstw przemysłowych, firm technologicznych, prawników i podatników, dostawców sprzętu i maszyn, dostawców materiałów budowlanych, profesjonalnych doradców, specjalistów ds. energii i środowiska - w celu pobudzenia debaty, wzbogacenia wiedzy i połączenia interesariuszy zaangażowanych w finanse, projektowanie, budowę i zarządzanie budynkami, infrastrukturą i projektami przemysłowymi:

branże: Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Maszyny i urządzenia, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Energia i surowce odnawialne, Architektura, Budownictwo

Konferencja
Irlandia - Dublin
2018-05-02
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje