Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWarsztaty PAIH - ekspansja na rynek wietnamski PL

Warsztaty PAIH: ekspansja na rynek wietnamski


Rodzaj wydarzenia
Wykład

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Crowe Horwath organizują warsztaty na temat ekspansji na rynek wietnamski. Szkolenie odbędzie się w dniu 23 listopada 2017 roku (czwartek) w Centrum Informacyjnym PAIH, ul. Bagatela 12, Warszawa.

 

Wśród panelistów będą przedstawiciele PAIH, Crowe Horwath, BGK i KUKE.

 

Poruszane tematy (program):

  • uwarunkowania prawne i polityczne prowadzenia działalności biznesowej w Wietnamie,
  • architektura wsparcia Agencji dedykowana polskim firmom oraz bankowe instrumenty wsparcia dla przedsiębiorstw,
  • założenia i logistyka misji biznesowej towarzyszącej oficjalnej wizycie prezydenta RP w Wietnamie, w dniach 27-30 listopada br.

 

Zapraszamy zarówno firmy zarejestrowane do udziału w misji, jak i wszystkich zainteresowanych rynkiem wietnamskim.

 

Aby wziąć udział w warsztatach należy zarejestrować się poprzez formularz.

 

Warsztaty poprzedzą przygotowywaną w terminie 27-31 listopada 2017 r. misję biznesową towarzyszącą Prezydentowi Andrzejowi Dudzie w oficjalnej wizycie w Wietnamie. W ramach misji odbędzie się Forum Biznesu Polska-Wietnam z udziałem Prezydenta RP oraz spotkania z wietnamskimi firmami.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Wykład
Polska - Warszawa
2017-11-23
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

Program warsztatów - Wietnam

Wydarzenia towarzyszące