Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



szkolenie kujawsko-pomorskie PL

Zmiany przepisów podatkowych w 2018 r. – wpływ na działalność eksporterów i inwestorów


"Zmiany przepisów podatkowych w 2018 r. – wpływ na działalność eksporterów i inwestorów na zagranicznych rynkach” to temat spotkania informacyjnego, organizowanego w dniu 14 listopada przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów we współpracy z partnerem merytorycznym - firmą KPMG W POLSCE. 
 
Spotkanie poświęcone będzie tym razem kwestiom, ważnym dla eksporterów i inwestorów na zagranicznych rynkach. Dotyczyć będzie zmian w przepisach podatkowych - w szczególności w zakresie:
  • istotnej reformy przepisów o podatku dochodowym od osób prawnych (wejście w życie od 2018 r.)
  • wprowadzenia do przepisów o podatku od towarów i usług (VAT) regulacji odnośnie mechanizmu podzielonej płatności.

Jednocześnie, omówimy istotne orzecznictwo organów podatkowych i sądów administracyjnych.

 

Szkolenie przeprowadzi pan Tomasz Jakubiak vel Wojtczak, manager z firmy KPMG w Polsce - międzynarodowej sieci firm audytorsko-doradczych. W Polsce od 1990 r. KPMG świadczy usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego, rachunkowego oraz doradztwa gospodarczego.

 

Udział w Seminarium jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji za pomocą elektronicznego formularza.

 

Wydarzenie będzie miało miejsce w Bydgoszczy, ul. Jagielońska 9, w godzinach 9.00 – 13.00.

 

Po zakończeniu szkolenie możliwe indywidualne konsultacje z prelegentem.

Program spotkania znajduje się poniżej w “Pliki do pobrania”.

 

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń Organizator zastrzega sobie możliwość ograniczenia ilości osób z jednej firmy i preferencje dla eksporterów.

Potwierdzeniem wpisania Państwa na listę uczestników będzie potwierdzenie przesłane na adres e-mailowy podany w formularzu rejestracyjnym.

 

Zaproszenie wraz z agendą znajduje się poniżej

 

Kontakt w sprawach dotyczących seminarium:

e-mail: b.kotkiewicz@kujawsko-pomorskie.pl

tel. 56 62 18 492

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

branże: Produkty tytoniowe, Muzyka, Film, Usługi finansowe, Fotografia, Rzemiosło artystyczne, Wzornictwo i projektowanie mody, Rolnictwo i leśnictwo, Tekstylia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Handel, Wydawnictwa, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Pestycydy, Pozostałe branże, Farmacja i biotechnologia, Transport i logistyka, Odzież i obuwie, Pozostałe pojazdy samochodowe, Drzwi i okna, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Autobusy, Pojazdy szynowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Instrumenty muzyczne, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy, Meble, Wyposażenie wnętrz, Samochody osobowe, Oświetlenie, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Zboża, Broń i amunicja, Pozostałe wyroby chemiczne, Pozostałe tekstylia, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Aparatura pomiarowa i zegarki, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Mięso, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Ryby, Biotechnologia, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Warzywa i owoce, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Przemysł petrochemiczny, Wojskowe pojazdy bojowe, Komputery, Maszyny dla metalurgii, Elektronika użytkowa, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Poligraficzne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby skórzane, Wyroby z drewna (bez mebli), Górnictwo i przemysł wydobywczy, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Węgiel kamienny i brunatny, Kawa, herbata i przyprawy, Ropa naftowa i gaz ziemny, Dywany i dekoracje, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Produkcja i przetwórstwo metali, Farby i lakiery, Rudy metali, Produkcja metali nieżelaznych, Ochrona środowiska, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Przemysł jubilerski, Produkcja mebli, Papier, Turystyka, sport i rekreacja, AGD, Przetwórstwo spożywcze, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Doradztwo/consulting/edukacja, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Produkcja środków transportu, Budownictwo i architektura, Napoje alkoholowe, Kosmetyki, Maszyny i urządzenia, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł farmaceutyczny, Produkcja metali żelaznych, Sektor kreatywny, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Pozostałe wyroby, Zdrowie i medycyna, Organizacja targów i wydarzeń, Architektura, Media i reklama, Budownictwo, IT/ICT

Spotkanie
Polska - Bydgoszcz
2017-11-14
Dodał: Patrycja Operacz




Pliki do pobrania

Zaproszenie i agenda2