Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportupolagra PL

Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa Polagra Premiery 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI rekomenduje

W dniach 18-21 stycznia 2018 r. Poznań stanie się areną jednego z najważniejszych wydarzeń dedykowanych branży rolniczej - Międzynarodowych Targów Rolniczych Polagra Premiery 2018.

 

POLAGRAPREMIERY to wydarzenie o ugruntowanej pozycji na rynku rolniczym. Odbywające się w cyklu dwuletnim targi są miejscem prezentacji najnowszych trendów i innowacjach rozwiązań, pozyskiwania specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń, a przede wszystkim spotkań biznesowych.

 

Jednym z naszych głównych celów jest promocja polskich producentów oraz rozwój wymiany handlowej pomiędzy polskimi przedsiębiorcami i kontrahentami z zagranicy.

 

Aby sprostać temu zadaniu stworzyliśmy Program Hosted Buyers mający na celu sprowadzenie na targi do Poznania kupców z zagranicy.

 

Program Polagra Premiery 2018 Hosted Buyers skierowany jest do importerów, dealerów i dystrybutorów maszyn oraz urządzeń rolniczych. Jego uczestnikami mogą zostać osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji zakupowych w firmach, dobierane według ścisłych kryteriów kwalifikacyjnych.

 

Osoby zakwalifikowane do programu tworzą grono gości VIP Targów otrzymując bezpłatne zakwaterowanie, catering, wsparcie zespołu targów przed wystawą oraz w jej trakcie, a także inne benefity.

 

Więcej informacji na temat Programu Hosted Buyers oraz samych targów mogą Państwo znaleźć w załączonym folderze, na stronie www.hostedbuyers.eu oraz na stronie www.polagrapremiery.pl.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Maszyny i urządzenia, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa

Targi
Polska - Poznań
2018-01-18 - 2018-01-21
Dodał: Patrycja Operacz
Pliki do pobrania

Polagra 2018
PolagraPremiery2018