Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportukonferencja paih baner 2 PL

Konferencja: Polskie organizacje biznesowe na świecie


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Polskie izby handlowe działające za granicą połączyły siły i utworzyły stowarzyszenie, którego zadaniem jest stworzenie sieci networkingu Polonii gospodarczej na świecie oraz platformy do współpracy międzynarodowej: Stowarzyszenie Polskich Izb Handlowych za Granicą.

 

Jego celem jest stworzenie:

  • sieci networkingu Polonii gospodarczej na świecie,
  • platformy do współpracy międzynarodowej, wymiany doświadczeń, wiedzy i kontaktów,

a także wspólne i konsekwentne budowanie pozytywnego wizerunku Polski i polskiego biznesu.

 

Przykłady z innych krajów, np. z Niemiec czy Wielkiej Brytanii pokazują, że z tego typu wsparcie jest bardzo efektywne a firmy chętnie z niego korzystają. Choć modele współpracy między tymi organizacjami biznesowymi a poszczególnymi rządami są bardzo różne, to w każdym przypadku cel jest jeden: utworzenie silnego partnerstwa i zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorców z danego kraju na arenie międzynarodowej.

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Rzeczpospolita zapraszają na konferencję "Polskie organizacje biznesowe na świecie", podczas której uczestnicy zostaną zapoznani z koncepcją funkcjonowania nowego stowarzyszenia i jego strategicznymi celami.

 

Program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej dedykowanej konferencji.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Konferencja
Polska - Warszawa
2017-11-06
Dodał: Patrycja Operacz