Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuwww.trade.gov.pl PL

Seminarium Gospodarcze Polska-Egipt 2017


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie wraz z Krajową Izbą Gospodarczą oraz Biurem Handlowym Ambasady Arabskiej Republiki Egiptu zaprasza na Seminarium Gospodarcze z udziałem przedsiębiorców egipskich organizowane 19 października 2017 r. w Warszawie.

 

Wydarzenie odbędzie się z okazji wizyty Ministra Handlu i Przemysłu Egiptu, Pana Tareka Kabil’a w Polsce.

 

Przedstawiciele egipskiego biznesu towarzyszący delegacji oficjalnej reprezentować będą następujące sektory gospodarki:

 • infrastruktura i budownictwo,
 • IT,
 • przemysł,
 • rolno-spożywczy (również import jabłek oraz produktów gotowych),
 • przemysł zbrojeniowy,
 • przemysł chemiczny,
 • pzemysł petrochemiczny,
 • przemysł energii (w tym energii odnawialnej),
 • technologie wodne i utylizacja odpadów,
 • technologie telekomunikacji,
 • krawiectwo i produkcję ubrań gotowych (import produktów do Egiptu).

 

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, przy ul. Jagiellońskiej 26, w godzinach 12:00 – 14.00.

 

W programie wydarzenia strona egipska zaprezentuje plany rozwoju ekonomicznego i możliwości zagranicznego zaangażowania gospodarczego w określonych strefach inwestycyjnych w Egipcie. Zaplanowano również panel rozmów biznesowych z przedsiębiorcami egipskimi i networking lunch.

 

Spotkanie w Urzędzie Marszałkowskim ma również na celu przygotowanie misji gospodarczej Samorządu Województwa Mazowieckiego z udziałem polskich przedsiębiorców do Egiptu, wstępnie planowanej w listopadzie br.

 

Seminarium prowadzone będzie w języku polskim z tłumaczeniem na język angielski – rozmowy biznesowe odbywać się będą tylko w języku angielskim.

 

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium proszone są o zgłaszanie uczestnictwa na adres email: mariusz.rukat@mazovia.pl lub mnowakowska@kig.pl.

 

Ze względów organizacyjnych organizatorzy  proszą uczestników o wcześniejsze przybycie.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Seminarium
Polska - Warszawa
2017-10-19
Dodał: Patrycja Operacz