Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportunevada lublin PL

NLab: Nevada-Lubelskie acceleration bridge 2017


Lubelskie - Nevada Acceleration BridgeTo pierwsze tego rodzaju wydarzenie Polsce, będące uwieńczeniem dotychczasowej współpracy partnerskiej obu regionów, które odbędzie się 17 października 2017 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie w godz. 9:30 - 15:00.

 

NLab Nevada-Lubelskie acceleration bridge to międzynarodowe wydarzenie zorientowane na nawiązanie współpracy i wymianę doświadczeń pomiędzy przedstawicielami biznesu z całego świata. Organizatorami wydarzenia są Samorząd Województwa Lubelskiego oraz stan Nevada (USA). W Lublinie gościć będzie biznesowa delegacja, której przewodniczył będzie Brian Sandoval - Gubernator Stanu Nevada. Jako pierwszy region w Polsce podejmiemy rozmowy na temat pionierskiego programu akceleracyjnego dla ambitnych start'upów z regionu, realizowanego we współpracy z partnerami z USA.

 

Chcemy propagować rozwój i badania nad innowacjami w zakresie:

  • Akceleracji i wsparcia biznesu
  • Innowacyjnych technologii w rolnictwie i gospodarce wodnej
  • Innowacji w obszarze gier
  • Systemów autonomicznych dla pojazdów /testowanie/ komercjalizacja/ IT
  • Fotoniki

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

Zarejestruj się już dzisiaj - ilość uczestników jest ograniczona. Rejestracja dostępna jest TUTAJ.

 

Wszelkich informacji o wydarzeniu udziela:

Marta Smulkowska-Marek

kom. + 48 725 992 234.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Maszyny i urządzenia, Komputery, Elektronika użytkowa, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Oświetlenie, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Gry i zabawki, IT/ICT

Konferencja
Polska - Lublin
2017-10-17
Dodał: Patrycja Operacz