Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu95435218 C Creativa Images - Fotolia.com PL

Misja do Wietnamu pod przewodnictwem Prezydenta RP


Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

W związku z oficjalną wizytą prezydenta RP Andrzeja Dudy w Wietnamie, Polska Agencja Inwestycji i Handlu i Ministerstwo Rozwoju i Technologii RP organizują w terminie 27-30 listopada 2017 roku misję biznesową towarzyszącą wizycie.

 

W ramach misji odbędzie się Polsko-Wietnamskie Forum Biznesowe oraz spotkania B2B z wietnamskimi firmami w Ho Chi Minh City (HCMC).

 

Organizatorzy pokrywają koszty organizacji Forum i spotkań b2b w HCMC, transportu lokalnego oraz przygotowania i wydania wspólnego katalogu uczestników misji.

 

Koszty: przelotu (na trasie Warszawa-HCMC-Warszawa), zakwaterowania, ubezpieczenia oraz koszty związane z pobytem w Wietnamie przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie.

 

Rezerwacji hotelu i przelotu przedsiębiorcy powinni dokonać we własnym zakresie.

 

Wstępna agenda misji

  • 27.11.2017 poniedziałek

Wylot z Warszawy

  • 28.11.2017 wtorek

Przylot do HCMC

Briefing dla uczestników misji z kierownikiem Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w HCMC

  • 29.11.2017 środa

Wizyta w Investment and Industrial Development Corporation (Becamex IDC Corp.), Long Hau Corporation, High-Tech Agricultural Park

* wybór miejsca dostosowany będzie do profilu uczestników misji

  • 30.11.2017 czwartek

Polsko-Wietnamskie Forum Biznesowe z udziałem Prezydenta RP

Working lunch i spotkania b2b

Wylot do Warszawy

  • 1.12.2017 piątek

Przylot do Warszawy

Zgłoszenia

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w misji prosimy o rejestrację poprzez wypełnienie formularza.

 

Przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z uczestnictwem w misji. Ze względów bezpieczeństwa organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy uczestnictwa.

 

Nabór trwa do 6 listopada.

 

Kontakt

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: katarzyna.rosinska@paih.gov.pl.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Misja Gospodarcza
Wietnam - Ho Chi Minh City
2017-11-27 - 2017-11-30
Dodał: Anna Woińska