Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuhorti tech 2017 PL

HORTI-TECH 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

W jakie odmiany inwestować, gdzie eksportować, jakich technologii używać i wreszcie, jak skutecznie chronić uprawy przed zniszczeniem? Na pytania, jak nowocześnie i z głową prowadzić gospodarstwo produkujące owoce lub warzywa, po raz kolejny odpowiada wystawa HORTI-TECH, czyli Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych w Targach Kielce.

 

Zapraszamy 21-22 listopada 2017 roku.

 

Pierwsze w Polsce, tak kompleksowe wydarzenie wystawienniczo-edukacyjne, z ważnymi konferencjami dotyczącymi odmian i bieżących zagadnień branży, zyskało już grono zwolenników wśród wystawców i zwiedzających. W dwóch poprzednich edycjach wydarzenia oprócz firm z Polski, w targach udział wzięły także firmy z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Sprzęt do nowoczesnej uprawy owoców i warzyw jak opryskiwacze, kombajny, zamgławiacze, kosiarki i wszystko co potrzebne w gospodarstwach to tylko część ekspozycji.

 

Od wielu innych wydarzeń sadowniczych, odbywających się w Polsce HORTI-TECH wyróżnia możliwość zdobycia ważnej wiedzy o nadchodzących sezonach - wprost od specjalistów.

 

Menedżer projektu

Kamil Perz

tel.: +48 41 365 12 30

tel. kom.:+48 602 576 654

e-mail: perz.kamil@targikielce.pl