Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportumain wechat PL

Seminarium Promocyjne Polskiej Branży Górniczej


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Pekinie zaprasza polskie firmy z branży górniczej do bezpłatnego udziału w Seminarium Promocyjnym, które odbędzie się 24 października 2017 r. w Ambasadzie RP w Pekinie. Na wydarzenie będą zaproszeni przedstawiciele chińskich firm z tej branży.

 

  • Data i czas: 24 października 2017 r., 13:30-16:30
  • Miejsce: Ambasada RP w Pekinie (adres: Jianguomen Wai, Ritan 1 Str.)
  • Program:
    • 13:30-14:00 rejestracja
    • 14:00-15:00 seminarium
    • 15:00-16:30 rozmowy B2B i poczęstunek
  • Zgłoszenia należy przesłać na adres beijing@trade.gov.pl.

 

Podczas seminarium każda firma/uczestnik z polskiej strony będzie miał możliwość do zaprezentowania oferty swojej firmy w przemówieniu z prezentacją ppt. Prezentację optymalnie w języku chińskim lub minimum w języku angielskim należy przesłać wraz ze zgłoszeniem.
 
WPHI w Pekinie pokryje koszty organizacji wydarzenia, w tym zapewni udział tłumacza j. chińskiego na seminarium. Firmy proszone są o zapewnienie tłumacza na rozmowy B2B zgodnie z potrzebami.
 
Seminarium jest organizowane przez WPHI w Pekinie przy wsparciu China National Coal Association (CNCA) i odbywa się dzień przed otwarciem ważnych targów górniczych - China Coal and Mining Expo 2017.
 
Targi China Coal and Mining Expo, jedna z najważniejszych imprez skupiających całą branżę górniczą w Chinach, odbędą się w dniach 25-28 października 2017 r. w centrum wystawienniczym New China International Exhibition Center (NCIEC) w Pekinie.

 

Strona organizatora targów: www.chinaminingcoal.com/web/en

branże: Górnictwo i przemysł wydobywczy, Węgiel kamienny i brunatny, Ropa naftowa i gaz ziemny, Rudy metali, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Maszyny dla górnictwa i budownictwa

Seminarium
Chiny - Pekin
2017-10-24
Dodał: Anna Woińska