Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuturcja energia PL

International Energy Congress And Expo Ankara 2017


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Informacje o dofinansowaniu
WPHI w Ankarze oferuje polskim firmom nieodpłatne stoisko, organizację spotkań B2B, rozmowy z obecnymi na targach przestawicielami rżądu tureckiego.

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Ankarze zaprasza polskie firmy do nieodpłatnego skorzystania z polskiego stoiska podczas targów energetycznych ENERGY IS FUTURE 2017 w Ankarze.

 

X Międzynarodowy Kongres Energetyczny i Targi Energii ENERGY IS FUTURE 2017 w Ankarze to platforma spotkań przedstawicieli rządu i biznesu. Wystawcami na targach są wszystkie znaczące firmy energetyczne w Turcji oraz firmy zagraniczne. Targi organizowane są pod auspicjami Ministerstwa Energetyki i Zasobów Naturalnych Republiki Turcji i wizytowane przez Ministra Energetyki RT, Ministra Nauki i Technologii RT, Ministra Spraw Wewnętrznych RT oraz innych wysokiej rangi polityków i urzędników. 

 

Podczas EIF 2017 organizowane będą spotkania B2B w ramach bloków temetycznych:

  • handel z Bliskim Wschodem i Afryką Północną w kwestiach transferu technologii energetycznych i budowy elektrowni,
  • rozwój energetyki solarnej i wiatrowej,
  • inwestorzy z branży energetycznej w Turcji,
  • Spotkanie z OSTIM Energy Cluster.

 

Podobnie jak w poprzednich latach Kongres Energy Is Future 2017 jest realizowany przy udziale wysokiej rangi prelegentów i delegatów z całego świata. Podczas Kongresu omawiana jest szeroka gama tematów związanych z produkcją energii w Turcji i na świecie.

 

Więcej informacji na stronie internetowej organizatora targów

 

Lista wystawców na targach.