Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportub2b tajwan PL

Spotkanie B2B z tajwańskimi przedsiębiorcami


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

CIECA (Chinese International Economic Cooperation Association) (Taiwan) oraz Taipei Economic & Cultural Office in Poland serdecznie zapraszają na forum współpracy biznesowej oraz spotkanie B2B, które będzie zorganizowane w siedzibie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

 

Wizyta delegacji z Tajwanu to niepowtarzalne wydarzenie, które stanowi wyjątkową okazję do nawiązania kontaktów i potencjalnej współpracy z tajwańskimi firmami z branż przetwórstwa spożywczego, spożywczej, technologicznej, elektronicznej i energetycznej.

 

Udział w spotkaniach negocjacyjnych potwierdziło już 10 tajwańskich firm i stowarzyszeń zainteresowanych rozpoczęciem i promowaniem działalności na rynkach zagranicznych.

 

Niezależnie czy poszukują Państwo partnera handlowego, są zainteresowani udzieleniem wsparcia technologicznego czy planują inwestować na rynku tajwańskim, podczas spotkań z delegacją z Tajwanu znajdą Państwo partnera do rozmów.

 

Dla Państwa komfortu spotkania przyjmą dogodną formułę B2B.

 

Spotkania z firmami odbędą się 9 października 2017 r. w siedzibie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu ul. Bagatela 12, w godzinach 9:35-13:00.

 

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o dokonywanie zgłoszeń w terminie do dnia 5 października 2017 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z zamieszczoną poniżej pełną listą Tajwańskich firm biorących udział w wydarzeniu. Dzięki niej będziecie Państwo mogli przygotować się do spotkań oraz zaznajomić się z potencjalnymi partnerami, jeszcze przed przybyciem na sesję B2B.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Spotkanie
Polska - Warszawa
2017-10-09
Dodał: Patrycja Operacz
Pliki do pobrania

Lista firm tajwańskich