Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportufreskon-slider-1000x440-gr PL

FRESKON 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Freskon 2018 to Międzynarodowe Targi Świeżych Warzyw i Owoców, które odbędą się w Thessaloniki International Exhibition & Conference Center  w dniach 26-28 kwietnia 2018 r.

 

Organizowane już po raz trzeci Międzynarodowe Targi Świeżych Owoców i Warzyw Freskon stanowią ważne wydarzenie branżowe, w trakcie którego spotykają się producenci, międzynarodowi dystrybutorzy detaliczni oraz krajowi i zagraniczni handlowcy świeżymi owocami i warzywami.

 

Celem tegorocznej imprezy jest wzrost przedsiębiorczości, otwarcie greckiej produkcji na rynki zagraniczne oraz ożywienie tej ważnej branży, która odgrywa podstawową rolę w greckiej gospodarce.

 

Wyjątkowym wydarzeniem targów Freskon 2017 będzie Światowa Konferencja Kiwi, która odbędzie się 27 kwietnia równolegle z innymi wydarzeniami.

 

Prognozy dotyczące światowej produkcji i spożycia kiwi w kolejnych latach, nowe technologie uprawy, nowe odmiany owocu i trendy w konsumpcji, kwestie ochrony roślin i uprawy, sposoby leczenia chorób oraz marketing i nowe rynki to tylko niektóre z tematów, które zostaną przedstawione na Światowej Konferencji Kiwi przez wybitnych mówców.

branże: Warzywa i owoce, Wyroby z warzyw i owoców

Targi
Grecja - Saloniki
2018-04-26 - 2018-04-28
Dodał: Patrycja Operacz
Poprzednie edycje