Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuglobal forum tibilisi PL

XXI Century Challenges in Business 2017


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Global Business Forum "XXI Century Challenges in Business" Connect-Shere-Grow odbędzie się w Tbilisi w dniach 15-16 września 2017 roku.

 

Wydarzenie organizowane przez Union of Business Ladies UBL ma na celu stworzenie platformy łączącej biznes gruziński z międzynarodowym. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem i zawarcia nowych znajomości.

 

W Global Business Forum "XXI Century Challenges in Business" udział wezmą m.in. przedstawiciele rządu, CEO z lokalnych i międzynarodowych firm oraz przedsiębiorcy reprezentujący start-upy.

 

Zaprezentowane informacje ukażą potencjał rynku gruzińskiego oraz nowe trendy, etykę biznesu, różnice kulturowe i drogę do sukcesu w międzynarodowym środowisku.

 

Główne temat poruszane na Forum:

  • Potencjał rynku gruzińskiego.
  • Rola kobiet w umacnianiu krajowej gospodarki.
  • XXI wiek: wyzwania i wnioski dla biznesu.
  • Trendy w przedsiębiorczości i etyce biznesowej.
  • Strategia łączenia historycznych i nowych trendów w celu osiągnięcia sukcesu.

 

Koszt uczestnictwa: 750 $ (cena zawiera transport z i na lotnisko, uczestnictwo w Forum, wydanie certyfikatu uczestnictwa, dwie noce w hotelu, udział w Gali, bezpłatną wycieczkę).

 

Koszt uczestnictwa bez zakwaterowania: 550$.

 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia zawiera broszura zamieszczona poniżej.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Seminarium
Gruzja - Tibilisi
2017-09-15 - 2017-09-16
Dodał: Patrycja Operacz
Pliki do pobrania

Global Business Forum