Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportutydzien przedsiębiorczości 2017 meksyk PL

Semana Nacional del Emprendedor 2017


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Witryna wydarzenia

Minister Gospodarki Ildefonso Guajardo Villarreal wraz z prezydentem Narodowego Instytutu Przedsiębiorczości (INADEM) - Alejandro Delgado zaprezentowali plan tegorocznego wydarzenia „Narodowy Tydzień Przedsiębiorczości 2017”, które odbędzie się w dniach 11-15 września 2017 w Centrum CitiBanamex w Mieście Meksyk.

 

Komunikat wystosowany przez organizatora określa cel wydarzenia jako miejsca, w którym będzie można znaleźć doradztwo, narzędzia i rozwiązania dla nowopowstających biznesów oraz wzmocnić te już istniejące.

 

Tegoroczna edycja skupi się na dwóch tematach: „Branże przyszłości” oraz „Kobieta przedsiębiorca”. Organizatorzy proponują uczestnikom spersonalizowane doświadczenie dzięki wdrożeniu technologii Big Data, która na podstawie profilu zainteresowań, wygeneruje dla uczestnika najlepszą ofertę spośród przygotowanych 8 ekosystemów.

 

Nowością w tegorocznej edycji będzie ekosystem „Wpływowe kobiety”, w którym kobiety przedsiębiorcy otrzymają pomoc w realizacji swoich projektów oraz będą miały okazję do networkingu. Również pierwszy raz zostanie utworzona przestrzeń „50+” dla przedsiębiorców, którzy będą mogli podzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu binzesu.

 

Narodowy Tydzień Przedsiębiorczości” będzie ramą dla zakupów rządowych, gdzie małe i średnie przedsiębiorstwa mogą zaoferować swoje produkty i usługi instytucjom publicznym. Ponadto, w trakcie wydarzenia odbędzie się ponad 500 warsztatów, paneli i konferencji, w trakcie których eksperci zdradzą przedsiębiorcom jak odnieść sukces na rynku.

branże: Handel, Doradztwo/consulting/edukacja

Spotkanie
Meksyk - Mexico City
2017-09-11 - 2017-09-15
Dodał: Patrycja Operacz