Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportułodzkie w chinach PL

Łódzkie w Chinach 2017 - szkolenia i misja gospodarcza dla przedsiębiorców


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Witryna wydarzenia

Szkolenia w ramach „Łódzkie w Chinach” to projekt zainicjowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Inicjatywa jest skierowana do firm z branży spożywczej oraz przedsiębiorców posiadających innowacyjne rozwiązania technologiczne, którzy chcą nawiązać współpracę handlową z Państwem Środka.

 

Program składa się z dwóch etapów:

1 ETAP (Łódź) - Szkolenia „Jak prowadzić swój biznes w Chinach”? 5.09.2017 - dla branży spożywczej i 6.09.2017 dla firm posiadających innowacyjne rozwiązania.

 

2 ETAP (Chiny) - Misje gospodarcze - dla branży spożywczej w dniach 19-23.10.2017 i dla firm innowacyjnych w dniach 23-28.10.2017.

 

Spośród wszystkich uczestników warsztatów zostanie wyłonionych w sumie 10 firm (po 5 z każdego szkolenia), których przedstawiciele wyjadą na największą polską imprezę gospodarczą odbywającą się w sercu zachodnich Chin - w „mieście przyszłości”, jak o Chengdu mówią sami mieszkańcy prowincji Syczuan.

 

Podczas wyjazdu wszyscy uczestnicy poznają specyfikę kontaktów z chińskimi kupcami i inwestorami, wezmą udział w zaaranżowanych aktywnościach biznesowych, ale przede wszystkim otrzymają możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług - w miejscach, gdzie liczba odwiedzających sięga 200.000 osób.

 

Aby wziąć udział w programie „Łódzkie w Chinach" należy wypełnić formularz.

 

Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Więcej informacji na stronie internetowej lodzkie GO.

branże: Przetwórstwo spożywcze

Seminarium
Polska - Łódź
2017-09-05 - 2017-09-06
Dodał: Patrycja Operacz