Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportudrontech 2017 torun PL

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna - DRONETECH 2017


Ośrodek Enterprise Europe Network w Toruniu serdecznie zaprasza producentów, dystrybutorów oraz specjalistów zajmujących się tematyką dronów do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej, towarzyszącej II edycji Targów DRONETECH , która odbędzie się w dniach 5-6 października 2017 r. na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej Arena w Toruniu.

 

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniach?

Giełda Kooperacyjna (spotkania B2B) daje możliwość zaprezentowania swojej oferty produktowej, technologicznej bądź badawczej, nie tylko partnerom krajowym, ale przede wszystkim zagranicznym. Spotkania tego typu często owocują nawiązaniem długotrwałej współpracy o charakterze międzynarodowym. Giełda Kooperacyjna to idealna platforma do:

  • obserwacji rynku oraz zdobywania wiedzy o najnowszych branżowych trendach,
  • przedyskutowania porozumień licencyjnych, produkcyjnych i dystrybucyjnych,
  • dokonania identyfikacji potencjalnych partnerów do wzmocnienia działań eksportowych.

 

Koszty

Udział w Giełdzie Kooperacyjnej i Targach DRONETECH 2017 jest BEZPŁATNY!

 

Każdego uczestnika obowiązuje rejestracja. Proces rejestracji Spotkania B2B W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy do dnia 24.09.2016 r. zarejestrować firmę za pośrednictwem systemu. W procesie rejestracji, po utworzeniu konta firmowego, należy zalogować się do systemu za pośrednictwem linka otrzymanego na podany wcześniej adres mailowy. Po zalogowaniu należy uzupełnić profil firmowy o propozycję współpracy w zakresie oferty produktu, usługi, projektu badawczego, inwestycji czy zapotrzebowania na konkretny rodzaj porozumienia. Proces rejestracji odbywa się w języku angielskim.

 

Wybór partnera do rozmów

W dniach 11 września - 1 października każdy zarejestrowany uczestnik giełdy, którego profil został aktywowany dokonuje wyboru partnera do spotkań, które odbędą się w dniach 5-6 października 2017. Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymają osobisty harmonogram spotkań (który może być aktualizowany). W planie spotkań zawarte zostaną informacje o czasie, numerze stolika oraz danych firmy, z którą zaaranżowano spotkanie.

 

Podczas Giełdy Podczas spotkań B2B uczestnicy otrzymają zaktualizowaną wersję harmonogramu rozmów. Pracownicy sieci Enterprise Europe Network w czasie trwania rozmów pozostaną do dyspozycji uczestników.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network:

Miłosz Warachewicz

tel.: (56) 699 54 80

e-mail: milosz.warachewicz@tarr.org.pl

***

Targi DRONETECH DroneTech 2nd World Meeting - to już drugie w Toruniu, międzynarodowe wydarzenie, które łączy naukowców, biznesmenów – pasjonatów nowoczesnych technologii bezzałogowych. W programie, oprócz wystawy firm międzynarodowych, odnaleźć można konferencję ekspertów w dziedzinie technologii, prawa i bezpieczeństwa oraz socjologii.

 

Szczególną pozycję zajmuje DRONETECH RACE CUP - wyścigi dronów, w których zsynchronizowana współpraca człowieka i maszyny dostarcza niezwykłych emocji. W celu skorzystania z wszystkich dostępnych atrakcji targowych, należy dokonać krótkiej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy.

branże: Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Transport i logistyka

Spotkanie
Polska - Toruń
2017-10-05 - 2017-10-06
Dodał: Patrycja Operacz