Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportueast expo 2017 ukraina PL

East Expo 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

W dniach 12-13 września 2017 r. w Kijowie odbędzie się impreza wystawiennicza „East Expo 2017”, w trakcie której będzie można zapoznać się z ofertą i propozycjami współpracy ze strony przedsiębiorstw Obwodów Donieckiego i Ługańskiego.

 

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia: www.east-expo.com.ua/en.php

 

Miejsce: Ukrainian Chamber of Commerce and Industry (Velyka Zhytomyrska Street, 33).

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest United Nations Development Programme (UNDP) na Ukrainie, przy wsparciu innych partnerów, w tym programu Polska Pomoc Rozwojowa wdrażanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP.

 

Celem wydarzenia jest umożliwienie nawiązania kontaktów biznesowych i kooperacji pomiędzy przedsiębiorcami z Donbasu (z terenów pozostających pod kontrolą rządu Ukrainy) a przedsiębiorcami z innych regionów Ukrainy oraz partnerami zagranicznymi. Będzie to druga edycja wydarzenia (pierwsza odbyła się w marcu br. w Kramatorsku i Siewierodoniecku).

 

Wydarzenie będzie miało formę imprezy wystawienniczej, w ramach której przedsiębiorcy z Donbasu będą mogli zaprezentować swoją ofertę i propozycje współpracy (przewidziano udział ok. 100 wystawców). Przedsięwzięciu towarzyszyć będzie również konferencja oraz seminaria tematyczne.

 

Z programem wydarzenia, listą wystawców oraz materiałami informacyjnymi można zapoznać w zamieszczonych poniżej plikach do pobrania.

 

Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny pod warunkiem rejestracji na stronie wydarzenia.

 

Kontakt dla osób zainteresowanych udziałem w targach:

Ivan Mukomel

tel. +38 095 205 19 00

e-mail: ivan.mykomel@undp.com

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Warzywa i owoce, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Ryby, Mięso, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Węgiel kamienny i brunatny, Ropa naftowa i gaz ziemny, Rudy metali, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Pozostałe produkty spożywcze, Napoje alkoholowe, Produkty tytoniowe, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Odzież i obuwie, Wyroby skórzane, Tekstylia, Dywany i dekoracje, Pozostałe tekstylia, Przemysł drzewny i papierniczy, Wyroby z drewna (bez mebli), Papier, Poligraficzne, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Pestycydy, Farby i lakiery, Kosmetyki, Pozostałe wyroby chemiczne, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Przemysł petrochemiczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Produkcja metali żelaznych, Produkcja metali nieżelaznych, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Broń i amunicja, Wojskowe pojazdy bojowe, Maszyny i urządzenia, Komputery, Elektronika użytkowa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Oświetlenie, AGD, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Maszyny dla metalurgii, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Produkcja środków transportu, Samochody osobowe, Autobusy, Pozostałe pojazdy samochodowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Pojazdy szynowe, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy, Produkcja mebli, Meble, Drzwi i okna, Wyposażenie wnętrz, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Instrumenty muzyczne, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Pozostałe wyroby, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Budownictwo, Architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Organizacja targów i wydarzeń, Sektor kreatywny, Media i reklama, Wzornictwo i projektowanie mody, Rzemiosło artystyczne, Film, Muzyka, Fotografia, Wydawnictwa, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Targi
Ukraina - Kijów
2017-09-12 - 2017-09-13
Dodał: Patrycja Operacz