Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportulogo germany PL

Doing Business in Germany: Opportunities Through Innovation 2017


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz German Trade & Invest zapraszają na warsztaty poświęcone możliwościom ekspansji inwestycyjnej dla polskich firm do Niemiec.

 

Wydarzenie Doing Business in Germany: Oportunities through innovation (Możliwości ekspansji inwestycyjnej do Niemiec), odbędzie się 12 września w siedzibie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu ( ul. Bagatela 12) o godz. 10:00 (rejestracja od 09:30).

 

Rolę gospodarzy wydarzenia wspólnie pełnić będą prezes PAIH, Tomasz Pisula oraz Ambasador Niemiec w Polsce, Rolf Nikel.

 

Podczas seminarium omówione zostaną kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w Niemczech, możliwości biznesowe, wsparcie oferowane przez rząd niemiecki dla inwestorów zagranicznych oraz kwestie finansowe i prawne. O finansowaniu w ramach programu unijnego Horyzont 2020 opowiedzą eksperci z Krajowego Punktu Kontaktowego UE. Ofertę wsparcia i finansowania ekspansji zagranicznej zaprezentują również eksperci PAIH oraz BGK TFI.

 

Seminarium zakończy się rozmowami przedstawicieli biznesu z zaproszonymi ekspertami.

 

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

 

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona. W pierwszej kolejności do udziału zapraszamy firmy z branż: motoryzacyjnej, chemicznej oraz maszynowej. Rejestracja internetowa.

branże: Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Transport i logistyka

Spotkanie
Polska - Warszawa
2017-09-12
Dodał: Patrycja Operacz