Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportubaner ewp PL

Ekspansja zagraniczna w praktyce: Azja, Afryka, Europa Środkowo - Wschodnia


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Związek Banków Polskich, Bank Gospodarstwa Krajowego, Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. Serdecznie zapraszają na seminarium „Ekspansja zagraniczna w praktyce”.

 

Program spotkania koncentrować się będzie na praktycznych aspektach prowadzenia działalności eksportowej i inwestycyjnej na wybranych rynkach Azji, Afryki i Europy Środkowo- Wschodniej.

 

W ramach interaktywnych paneli specjaliści z HSBC Bank Polska S.A., ING Banku Śląskiego S.A. oraz polskiego oddziału Societe Generale S.A. wraz z ekspertami spoza sektora bankowego będą dzielić się doświadczeniem z funkcjonowania na poszczególnych rynkach.

 

Szczegółowe informacje w ramowym programie.

 

Udział w seminarium jest bezpłatny,

 

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia do dnia 18 września 2017 r.

 

Formularz Rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej Konferencje AleBak.

 

Kontakt

Zespół Współpracy Międzynarodowej

Dyrektor - Paweł Pniewski

e-mail: pawel.pniewski@zbp.pl

tel.: (22) 48 68 180

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Seminarium
Polska - Katowice
2017-09-26
Dodał: Patrycja Operacz
Pliki do pobrania

Program EWP
Zaproszenie EWP