Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja Gospodarcza do Sao Paulo1 PL

Misja gospodarcza do São Paulo


Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w Misji Gospodarczej do São Paulo w Brazylii, która będzie miała miejsce w terminie 14-19 października 2017 r.

 

Misja Gospodarcza PPCC do São Paulo to doskonała okazja, aby bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe w Brazylii dla Państwa firmy oraz znaleźć potencjalnych partnerów na tamtejszym rynku. To już trzeci raz, kiedy PPCC organizuje misję gospodarczą do São Paulo w ciągu ostatnich 2 lat.

 

Misja Gospodarcza jest organizowana wspólnie z Portugalską Izbą Gospodarczą w São Paulo (POR), która okazała się idealnym partnerem dla takich inicjatyw w 2016 i 2017 roku. PPCC jest przekonana, że lokalne wsparcie ze strony instytucji ściśle związanej z biznesem portugalskojęzycznym oraz posiadającej uprzywilejowaną sieć kontaktów w São Paulo jest kluczowe dla powodzenia misji.

 

Misja będzie mocno skoncentrowana na stronie B2B oraz indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z uczestników.

 

Ponadto, w programie misji będą spotkania nt. specyfiki brazylijskiego prawa podatkowego, certyfikacji oraz procedur. PPCC wierzy, że dogłębne poznanie rzeczywistości rynkowej kraju jest jedną z najważniejszych składowych sukcesu.

 

Do kogo skierowana jest Misja Gospodarcza?

Wielosektorowa Misja Gospodarcza skierowana jest do wszystkich firm z siedzibą na terenie Polski planujących rozpocząć bądź rozwijać swoją działalność na rynku brazylijskim bądź firm zainteresowanych nawiązaniem pierwszych kontaktów na tym rynku.

 

Jakie są cele Misji Gospodarczej?

Celem Misji Gospodarczej jest zapoznanie uczestników z możliwościami biznesowymi rynku brazylijskiego oraz umożliwienie nawiązania kontaktów z ważnymi podmiotami sektora biznesowego, a w szczególności:

  • informacja na temat środowiska biznesowego Brazylii i jego specyfiki taryfowej i pozataryfowej;
  • indywidualne spotkania B2B firmami oraz przedsiębiorcami w São Paulo, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z uczestników;
  • nawiązanie kontaktów z ważnymi instytucjonalnymi partnerami lokalnymi, wspierającymi inwestycje zagraniczne w Brazylii;
  • nawiązanie kontaktu z Portugalską Izbą Gospodarczą w São Paulo;
  • poznanie najważniejszych graczy na rynku, konkurencji oraz profilu konsumentów;
  • nawiązanie kontaktów z przedstawicielami polskich i portugalskich firm na rynku brazylijskim.

 

Aby zgłosić firmę do udziału w misji, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod tym linkiem maksymalnie do 4 września 2017 a jednocześnie o przesłanie prezentacji firmowej w j. angielskim w formacie PDF lub PPT (max. 5 MB) do Pana Wojciecha Baczyńskiego, Dyrektora Generalnego PPCC, na adres: wb@ppcc.pl. Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza zastrzega sobie prawo do odwołania misji w przypadku, w którym nie zostanie zebrana minimalna liczba firm.

 

Kontakt z Polsko-Portugalską Izbą Gospodarczą:

Wojciech Baczyński

Dyrektor Generalny PPCC

e-mail: wb@ppcc.pl

tel.: +48 696 760 925

 

Więcej informacji o wydarzeniu dostępne w załączonym zaproszeniu.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Warzywa i owoce, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Ryby, Mięso, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Węgiel kamienny i brunatny, Ropa naftowa i gaz ziemny, Rudy metali, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Pozostałe produkty spożywcze, Napoje alkoholowe, Produkty tytoniowe, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Odzież i obuwie, Wyroby skórzane, Tekstylia, Dywany i dekoracje, Pozostałe tekstylia, Przemysł drzewny i papierniczy, Wyroby z drewna (bez mebli), Papier, Poligraficzne, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Pestycydy, Farby i lakiery, Kosmetyki, Pozostałe wyroby chemiczne, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Przemysł petrochemiczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Produkcja metali żelaznych, Produkcja metali nieżelaznych, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Broń i amunicja, Wojskowe pojazdy bojowe, Maszyny i urządzenia, Komputery, Elektronika użytkowa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Oświetlenie, AGD, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Maszyny dla metalurgii, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Produkcja środków transportu, Samochody osobowe, Autobusy, Pozostałe pojazdy samochodowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Pojazdy szynowe, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy, Produkcja mebli, Meble, Drzwi i okna, Wyposażenie wnętrz, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Instrumenty muzyczne, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Pozostałe wyroby, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Budownictwo, Architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Organizacja targów i wydarzeń, Sektor kreatywny, Media i reklama, Wzornictwo i projektowanie mody, Rzemiosło artystyczne, Film, Muzyka, Fotografia, Wydawnictwa, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Misja Gospodarcza
Brazylia - São Paulo
2017-10-14 - 2017-10-19
Dodał: Anna Woińska