Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBTM PL

Buyers Trade Mission - BTM 2017


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Witryna wydarzenia

Buyers Trade Mission Costa Rica - BTM 2017 - spotkanie biznesowe branży rolno-spożywczej, które odbędzie się w stolicy Kostaryki, San José w dniach 19-22 września br.

 

Oferta skierowana jest przede wszystkim do producentów maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przetwórstwie rolno-spożywczym, systemów przechowywania żywności, gotowych produktów spożywczych, płodów rolnych, etc.

 

Organizatorzy pokrywają koszt zakwaterowania (max 4 noclegi), wyżywienia (śniadania w hotelu + lunch) oraz transferów z/na lotnisko dla przedstawicieli wybranych w procesie rejestracji firm (po jednym na firmę).

 

Formularz rejestracyjny dostępny pod linkiem:  https://mybusinessmatches.com/forms/wizard/setup

 

Więcej informacji: http://www.btmcr.com

branże: Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Pozostałe produkty spożywcze, Napoje alkoholowe, Produkty tytoniowe, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Warzywa i owoce, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Ryby, Mięso

Spotkanie
Kostaryka - San José
2017-09-19 - 2017-09-22
Dodał: Małgorzata Kędzierska