Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuThe Brokerage Event on Nanotechnology and Advanced Materials 2017b PL

Nanotechnology & Advanced Materials Brokerage Event 2017


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Witryna wydarzenia

W dniu 16 listopada 2017 r. w Monachium (Niemcy) odbędzie się Europejskie spotkanie brokerskie w zakresie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów dla konkursów H2020 NMBP 2018-19 - The Brokerage Event on Nanotechnology and Advanced Materials.

 

18 lipca 2017 r. została otwarta rejestracja na to wydarzenie.

 

Komisja Europejska finalizuje prace nad Programem Pracy H2020 na lata 2018-2020. Publikacja tych dokumentów jest planowana w drugiej połowie października 2017 r., z terminem składania wniosków w pierwszym kwartale 2018 r.

 

Spotkanie brokerskie jest dedykowane przede wszystkim uczestnikom z Polski, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Głównym jego celem jest stworzenie okazji do nawiązywania kontaktów i znalezienia właściwych partnerów międzynarodowych do przygotowania wniosku projektowego do konkursów H2020 NMBP 2018-19.

 

Cele:

  • stworzenie możliwości budowy konsorcjów dla wniosków projektowych do konkursów H2020 w zakresie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów, przede wszystkim z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski;
  • wzmocnienie sieci kontaktów międzynarodowych i międzysektorowych pomiędzy nauką i biznesem, dla osób zainteresowanych badaniami w dziedzinie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów;
  • zwiększanie prawdopodobieństwa sukcesu wnioskodawców dzięki bezpośrednim kontaktom z przedstawicielami KE, koordynatorom realizującym projekty oraz ekspertami oceniającymi w konkursach NMBP.

 

Wydarzenie jest organizowane przez Krajowe Punkty Kontaktowe Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski wraz z Bawarskim Związkiem Badawczym Bayfor i jego bawarskim biurem Enterprise Europe Network.

 

Więcej informacji na stronie: www.b2match.eu/nmp2017