Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportukonferencja polonia PL

XX Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Nowym Delhi informuje, iż w dniach 15-17 września 2017 r. w Warszawie i Toruniu odbędzie się XX Jubileuszowa Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii.

 

Organizatorzy zapewniają:

  • Największą debatę gospodarczą Polonii
  • Obecność reprezentantów z trzydziestu krajów
  • Strefę spotkań B2B i Networkingu
  • Merytoryczny dialog z władzami
  • Spotkanie kapitału i wiedzy
  • Kontakty z odległymi rynkami
  • Prezentacje Liderów
  • Oferty regionalne
  • Integracje przy biesiadnym stole

 

Uczestnikami konferencji będą przedstawiciele m.in.:  rządu, samorządów,  Organizacji i Środowisk Gospodarczych Polonii, Specjalnych Stref Ekonomicznych oraz Radcowie Ambasad RP i Konsulowie Honorowi.

 

Celem konferencji jest rozwijanie międzynarodowej współpracy gospodarczej osób polskiego pochodzenia oraz powiązań między krajami osiedlenia a Macierzą. Tematyka konferencji obejmuje wszystkie sfery życia gospodarczego firm prowadzonych przez Polonię na całym świecie. Prezentacje prowadzą m.in. partnerzy konferencji, niezależni eksperci i konsultanci oraz przedstawiciele firm uczestniczących.

 

Ramowy program konferencji

 

Piątek 15.09.2017 - przyjazd uczestników do Warszawy - transfer do Torunia.

Miejscem spotkania przedsiębiorców Polonijnych przybyłych ze świata w dniu 15 września 2017 r. będzie Warszawa, skąd nastąpi przejazd do gościnnego Torunia na obrady plenarne odbywające się w dn. 16-17 września 2017 r.

 

Sobota 16.09.2017 - obrady XX ŚKGP

8.00-9.00: Śniadanie w Hotelu

9.00-10.00: Rejestracja, kuluary przed konferencyjne - CKK Jordanki

10.00: Początek obrad konferencyjnych - CKK Jordanki*

17.00-18.00: zakończenie obrad

18.00: Koncert

19.30: Uroczysta Kolacja

 

Niedziela 17.09.2017 - obrady XX ŚKGP

8.00-9.00: Śniadanie w Hotelu

9.00-10.00: Zwiedzanie kompleksu WSKSiM, Starotoruńska 3

10.00: Obrady konferencyjne c.d. WSKSiM*

14-14.45: obiad w Hotelu WSKSiM

14.45-17.00(19.00): obrady cd , spotkania B2B, fakultatywnie: wyjazdy do firm, zwiedzanie Torunia

17.00-19.00: zakończenie obrad, powrót do hotelu

20.00: Kolacja podsumowująca

 

Poniedziałek 18.09.2017 - wyjazd uczestników XX ŚKGP

8.00-9.00: Śniadanie w Hotelu WSKSiM

9.00: Wykwaterowanie i wyjazd uczestników

 

Zachęcamy osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu do kontaktu z organizatorem - Fundacją Polonia Gospodarcza Świata: biuro@fundacjapolonia.pl

 

Poniżej umieszczamy powiadomienie otrzymane od organizatora konferencji.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Warzywa i owoce, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Ryby, Mięso, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Węgiel kamienny i brunatny, Ropa naftowa i gaz ziemny, Rudy metali, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Pozostałe produkty spożywcze, Napoje alkoholowe, Produkty tytoniowe, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Odzież i obuwie, Wyroby skórzane, Tekstylia, Dywany i dekoracje, Pozostałe tekstylia, Przemysł drzewny i papierniczy, Wyroby z drewna (bez mebli), Papier, Poligraficzne, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Pestycydy, Farby i lakiery, Kosmetyki, Pozostałe wyroby chemiczne, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Przemysł petrochemiczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Produkcja metali żelaznych, Produkcja metali nieżelaznych, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Broń i amunicja, Wojskowe pojazdy bojowe, Maszyny i urządzenia, Komputery, Elektronika użytkowa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Oświetlenie, AGD, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Maszyny dla metalurgii, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Produkcja środków transportu, Samochody osobowe, Autobusy, Pozostałe pojazdy samochodowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Pojazdy szynowe, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy, Produkcja mebli, Meble, Drzwi i okna, Wyposażenie wnętrz, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Instrumenty muzyczne, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Pozostałe wyroby, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Budownictwo, Architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Organizacja targów i wydarzeń, Sektor kreatywny, Media i reklama, Wzornictwo i projektowanie mody, Rzemiosło artystyczne, Film, Muzyka, Fotografia, Wydawnictwa, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Konferencja
Polska - Toruń
2017-09-15 - 2017-09-17
Dodał: Patrycja Operacz
Pliki do pobrania

PISMO- 6 07 2017

Poprzednie edycje