Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuzea baner PL

AGRISCAPE 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

AGRISCAPE 2017 to międzynarodowe wydarzenie z zakresu inwestycji zagranicznych w sektorze rolnictwa, gruntów rolnych, przetwórstwa żywności i bezpieczeństwa żywnościowego, które odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2017 r. w Abu Dhabi, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 

AGRISCAPE 2017 posiada niepowtarzalny format, w skład którego wchodzą stoiska wystawiennicze, warsztaty oraz spotkania. Jest to wydarzenie zamknięte na które goście przybywają na zaproszenie: maksymalnie 40 wystawców z całego świata i 300 międzynarodowych nabywców z ponad 30 krajów (w tym Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, Katar, Kuwejt, Oman, Chiny, Korea, Singapur, USA, Rosja i Europa). Wszyscy zaproszeni goście to decydenci z renomowanych firm zajmujących się bezpieczeństwem żywności i inwestycji rolnych.

 

W skład AGRISCAPE 2017 wchodzi:

  • Strefa wystawiennicza: ekskluzywna przestrzeń wystawiennicza składająca się z 40 stosik,  umożliwiająca wystawcom z sektora rządowego i prywatnego przedstawienie swoich produktów i rozwiązań.
  • Warsztaty: w ciągu dwudniowych warsztatów wystawcy będą mieli możliwość zaprezentowania możliwości inwestycyjnych i zachęt do przyciągania inwestycji zagranicznych.
  • Uroczysta kolacja jest doskonałą okazją do rozszerzenia kontaktów biznesowych.

 

Szczegółowy program spotkań zostanie dostosowany do listy zaproszonych gości.

 

Dyrektor projektu:

Omar HASSAN

o.hassan@agriscapeuae.com

tel.: +971 50 452 1272

branże: Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo

Targi
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Abu Dhabi
2017-11-14 - 2017-11-15
Dodał: Patrycja Operacz
Pliki do pobrania

PPEPLFloor Plan 31-01-2017