Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportubiojapan PL

Misja biznesowa branży biotechnologicznej do Japonii - BioJapan 2017


Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

Witryna wydarzenia

Japońska Organizacja Handlu Zagranicznego (JETRO) zaprasza do udziału w „Misji biznesowej dla firm z sektora biotechnologicznego do Japonii 2017”, która odbędzie się w dniach 8-14 października 2017 r. podczas trwania targów BioJapan 2017 w Jokohamie (11-13 października).

 

Uczestnicy misji będą mieli okazję wziąć udział w seminariach biznesowych, wizytach studyjnych, wydarzeniach networkingowych oraz spotkaniach b2b ze specjalistami z branży oraz z potencjalnymi partnerami. Zaplanowane jest także zwiedzane i aktywne uczestnictwo w targach BioJapan 2017, będących największym w Azji wydarzeniem kojarzącym firmy biotechnologiczne.

 

W tegorocznej edycji swój udział zapowiedziało ponad 900 organizacji z 30 krajów. W ciągu zaledwie trzech dni, odbędzie się około 8 tys. zaaranżowanych spotkań.

 

Do udziału w misji zachęcamy firmy z branży technologicznej, które w swoich planach inwestycyjnych biorą pod uwagę Japonię jako jeden z rynków ekspansji zagranicznej.

 

Zainteresowanych udziałem w misji, prosimy o przesłanie wypełnionego wniosku zgłoszeniowego na  adres mailowy: pow-info@jetro.go.jp, najpóźniej do dnia 30 czerwca 2017 r.

 

Szczegółowe informacje zawierające warunki uczestnictwa, wstępny program oraz wniosek rejestracyjny w poniższych załącznikach.

branże: Pozostałe branże, Biotechnologia, Farmacja i biotechnologia

Misja Gospodarcza
Japonia - Jokohama
2017-10-08 - 2017-10-14
Dodał: Małgorzata Kędzierska