Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPAŁAC-TT PL

TT Warsaw 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

25. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw odbędą się w Warszawie w dniach 23-25 listopada 2017 r.

 

Od lat tworzymy jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń, przeznaczonych na zawieranie kontaktów biznesowych pomiędzy międzynarodową, a polską branżą turystyczną.

 

Charakterystyczną cechą Targów TT Warsaw jest możliwość dotarcia w jednym miejscu zarówno do odbiorców branżowych,  jak i klientów indywidualnych, a także promocja Polski na arenie międzynarodowej.

 

Odbiorcy branżowi mają wyjątkową okazję  do tego, aby spotkać się i porozmawiać w międzynarodowym środowisku turystycznym oraz nawiązać cenne kontakty biznesowe z przedstawicielami branży turystycznej z zagranicy,  polskimi touroperatorami, agentami, czy przedstawicielami bazy noclegowej.

 

Na TT Warsaw prowadzi się owocne dyskusje, w trakcie których dochodzi do wymiany doświadczeń, wiedzy a przede wszystkim - do konfrontacji ofert, których celem jest zawarcie nowych kontraktów i umów dotyczących współpracy z firmami z całego świata.

 

Dlatego pierwszy dzień targów (23 listopada) został przeznaczony wyłącznie dla branży i na spotkania biznesowe.

 

Odbiorcy indywidualni mogą znaleźć wiele inspiracji na udany urlop - Targi TT Warsaw to również promocja miejsc, ofert i atrakcji turystycznych z różnych stron świata (wyjazdy zimowe, jesienne, świąteczne, sylwestrowe). Ponadto targi są doskonałą okazją do poznania tradycji i kultury ponad 50 krajów. Na TT Warsaw można posłuchać narodowej muzyki, zobaczyć regionalne tańce i skosztować tradycyjne narodowe potrawy.

branże: Organizacja targów i wydarzeń, Turystyka, sport i rekreacja

Targi
Polska - Warszawa
2017-11-23 - 2017-11-25
Dodał: Patrycja Operacz