Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLato 2018b PL

LATO 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

23. Targi Turystyki i Wypoczynku "LATO" odbędą się w dniach 13-15 kwietnia 2018 r. w Warszawie.

 

Targi LATO są wyjątkowym kiermaszem ofert wakacyjnych i weekendowych, utrzymanym w charakterze festynu turystycznego. To niepowtarzalna okazja do znalezienia w jednym miejscu wszystkiego, co jest niezbędne do zaplanowania udanego urlopu czy krótszego odpoczynku w najatrakcyjniejszych rejonach Polski i poza granicami naszego kraju. To także doskonałe miejsce do wyboru obozów, kolonii czy zielonych szkół dla dzieci i młodzieży.

 

Oferta wystawców jest bardzo bogata i na każdą kieszeń, może zaspokoić najróżnorodniejsze wymagania odbiorców - zarówno amatorów piaszczystych plaż, zwolenników turystyki aktywnej oraz poszukiwaczy ciekawych przygód, jak i rodziny z dziećmi oraz młodzież.

 

Większość z prezentowanych ofert sprzedawanych jest w promocyjnych cenach, przygotowanych specjalnie na targi. Wśród wystawców znajdują się:

  • biura podróży oferujące wyjazdy na każdą kieszeń i niemal do każdego zakątka świata,
  • organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży,
  • hotele, pensjonaty, schroniska,
  • ośrodki wczasowe i rekreacyjne,
  • uzdrowiska, sanatoria i ośrodki spa,
  •  właściciele gospodarstw agroturystycznych,
  •  szkoły językowe,
  • przewoźnicy (linie lotnicze, autokarowe, kolejowe i promowe),
  • regiony, gminy i powiaty oraz miasta.

 

Targi LATO to jednak nie tylko miejsce gdzie można zakupić atrakcyjną ofertę wypoczynku dla całej rodziny. To także miejsce spotkań warszawiaków i mieszkańców okolic Warszawy. To właśnie tutaj rodziny z dziećmi mogą miło spędzić kwietniowy weekend. Moc atrakcji jakie oferują Targi LATO całym rodzinom sprawia, że jest to jedna z najpopularniejszych imprez rodzinnych w Warszawie.

 

Targom LATO towarzyszą także liczne imprezy towarzyszące, jak: występy zespołów, pokazy tańców, degustacje specjałów regionalnych,  a także konkursy z nagrodami.

 

To właśnie tutaj można przyprowadzić swoje pociechy, aby wyszalały się pod okiem profesjonalnej kadry opiekunów w strefie atrakcji  a samemu zapoznać się z ofertą wyjazdową przygotowaną przez wystawców. Impreza jest tym bardziej atrakcyjna, że wstęp jest darmowy i każdy znajdzie tu coś dla siebie!

branże: Organizacja targów i wydarzeń, Turystyka, sport i rekreacja

Targi
Polska - Warszawa
2018-04-13 - 2018-04-15
Dodał: Małgorzata Kędzierska