Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEuroGastro 2018 PL

EuroGastro 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

22. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro to najważniejsze i największe wydarzenie targowe w Polsce dedykowane branży HoReCa, które odbędą się w dniach 21-23 marca 2018 r.

 

Prestiż, jakość i tradycja: EuroGastro to najważniejsze wydarzenie targowe w Polsce dla sektora HoReCa, które ma już ponad dwudziestoletnią tradycję.

 

Właściwi odbiorcy: targi skierowane są do ściśle określonej grupy odbiorców branżowych: osób decyzyjnych lub mających wpływ na podejmowanie decyzji oraz do środowisk opiniotwórczych.

 

Szeroka akcja informacyjno-reklamowa: informacje o  EuroGastro i o ofercie ich wystawców pojawiają się w najważniejszych tytułach branżowych oraz na portalach internetowych i wsparte są intensywnymi działaniami bezpośrednimi skierowanymi do odbiorców branżowych.

 

To się opłaca: w jednym miejscu i czasie dotrzesz do blisko 20 tysięcy klientów w trzy dni zaprezentujesz i wypromujesz nowości rynkowe oraz ofertę specjalną na miejscu sprzedasz swoje produkty zainteresowanym odbiorcom.

 

Odpowiedni czas: zaprezentujesz ofertę w momencie, kiedy polski rynek gastronomiczno-hotelarski jest w fazie silnego rozwoju.

 

Ekspozycja targowa podzielona jest na cztery sektory tematyczne:

  • sektor wyposażenia zaplecza kuchennego
  • sektor żywności i napojów dla gastronomii
  • sektor kawowy
  • sektor wyposażenia sal restauracyjnych i barów

branże: Handel, Oleje i tłuszcze spożywcze, Słodycze, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby mleczarskie, Wyroby z mięsa i ryb, Organizacja targów i wydarzeń, Napoje alkoholowe, Produkty tytoniowe, Meble, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne

Targi
Polska - Warszawa
2018-03-21 - 2018-03-23
Dodał: Małgorzata Kędzierska