Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportumspo 2017 kielce PL

MSPO 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO) to najważniejsze wydarzenie branży obronnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to jedyna tego typu impreza sektora militarnego w Polsce, która co roku przyciąga do Kielc gości z całego świata. Wśród nich znajdują się przedstawiciele najwyższych władz państwowych, ministerstw obrony, wyższych sztabów armii i ambasad. MSPO od wielu lat odbywa się pod honorowym patronatem i z udziałem Prezydenta RP.

 

W tym roku wystawa odbędzie się już po raz dwudziesty piąty. Tegoroczna edycja zapowiada się rekordowo. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili wystawcy niemal z całego świata, w tym między innymi z Polski, Niemiec, Francji, Norwegii, Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych.

 

W 2016 roku wśród wystawców znaleźć można było największe, międzynarodowe firmy, a swoje osiągnięcia militarne zaprezentowało aż 614 firm z 30 krajów. Wystawę odwiedziło ponad 22 tysiące gości.

 

MSPO towarzyszą od lat wystawy narodowe przemysłu obronnego poszczególnych krajów. Dotychczas podczas takich wystaw zapezentowały się: Norwegia, Francja, Włochy, Turcja, Niemcy, Izrael, USA, Szwecja, Państwa Grupy V4 oraz Wielka Brytania. Tegorocznemu MSPO towarzyszyć będzie Wystawa Narodowa przemysłu obronnego Korei Południowej.

 

Targi MSPO to nie tylko wystawa, ale również seminaria i kongresy, spotkania i pokazy oraz liczne imprezy towarzyszące będące idealną okazją do wymiany doświadczeń oraz pogłębienia wiedzy na temat najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny techniki wojskowej.

 

Od 25 lat MSPO rozwija się dynamicznie i jest obowiązkowym punktem w kalendarzu branży.

 

Targom MSPO towarzyszą Międzynarodowe Targi Logistyczne, na których prezentowane są oferty dla służb mundurowych i instytucji związanych z obronnością państwa. Najlepsze produkty są wyróżnione nagrodami: Laurem Granicznym, nagrodą Komendanta Głównego Policji i Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

 

Zapraszamy do Targów Kielce 5-8 września 2017!

 

Dyrektor projektu:

Agnieszka Białek

tel.: +48 41 365 12 49

tel.: +48 41 365 14 25

e-mail: bialek.agnieszka@targikielce.pl

branże: Przemysł obronny i zbrojeniowy, Transport i logistyka, Odzież i obuwie, Pozostałe pojazdy samochodowe, Pozostały sprzęt transportowy, Broń i amunicja, Wojskowe pojazdy bojowe, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne

Targi
Polska - Kielce
2017-09-05 - 2017-09-08
Dodał: Patrycja Operacz