Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMIJSA GOSPODARCZA charków PL

Misja gospodarcza do Charkowa


Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji oraz Wydział Ekonomiczny Ambasady RP w Kijowie, uprzejmie informują, iż w dniach 21-22 czerwca 2017 roku organizują misję gospodarczą polskich przedsiębiorstw i instytucji pod przewodnictwem Ambasadora RP na Ukrainie, Pana Jana Piekło na IV Międzynarodowe Forum Biznesowe w Charkowie. W ramach misji gospodarczej przewiduje się udział polskich firm w ww. forum oraz towarzyszących temu przedsięwzięciu spotkaniach B2B. Misja organizowana jest we współpracy z Polsko-Ukraińską Izbą Gospodarczą oraz Międzynarodowym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie.

 

Powyższe przedsięwzięcie będzie miało na celu promocję gospodarczą Polski oraz polskich przedsiębiorców, a także inicjację kontaktów handlowych pomiędzy polskimi i ukraińskimi firmami. W forum biznesowym przewiduje się udział ponad 350 uczestników z obwodu charkowskiego i terytorium całej Ukrainy. Jak wskazują statystyki z ostatnich trzech lat, w większości są to dyrektorzy i właściciele firm. W pierwszym dniu wydarzenia odbędzie się forum biznesowe, w ramach którego przeprowadzona będzie sesja plenarna pt. „IV rewolucja przemysłowa, globalizacja kontra interesy narodowe: którą drogą pójdzie Ukraina. Wyzwania i możliwości.” oraz sesje tematyczne poświęcone następującej tematyce:

  • „Nowoczesna energetyka. Jak zamienić „pułapkę zasobów” na motor wzrostu.”
  • Sektory IT i wysokich technologii. „Czy ukraiński sektor IT może zmienić oblicze przemysłu i rolnictwa”
  • Eksport i współpraca międzynarodowa jako motory wzrostu przemysłowych regionów Ukrainy.

 

Uczestnictwo w Forum oraz spotkaniach B2B dla polskich firm - uczestników misji jest bezpłatne.

 

Wystąpienia zainteresowanych uczestników polskiej misji biznesowej w jednej z ww. sesji możliwe są po uzgodnieniu z Organizatorami Forum i przeprowadzeniu przez nich selekcji tematów wystąpień.

 

W drugim dniu wydarzenia polskie firmy będą miały możliwość bezpłatnej prezentacji w sesjach poświęconych prezentacjom uczestników zagranicznych misji gospodarczych (godz. 10.00-11.30 i 14.30-16.00). Przewidziano również udział przedstawicieli polskich przedsiębiorstw i instytucji w spotkaniach B2B. Ponadto w drugim dniu forum planowane jest przeprowadzenie „Inwestycyjnego salonu”, w ramach którego ukraińskie przedsiębiorstwa będą prezentować ofertę dla zagranicznych inwestorów.

 

WPHI Kijów zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Charkowa wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa i instytucje polskie. Prosimy o nadesłanie załączonego formularza aplikacyjnego lub wypełnienie wniosku online. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 9 czerwca br.

 

W załączeniu przekazujemy:

 

W przypadku zainteresowania Państwa udziałem w misji gospodarczej do Charkowa oraz dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

Artur Tarasewicz

I Sekretarz WPHI Kijów

tel.: (+38) 044 279 12 98

e-mail: kiev@trade.gov.pl

branże: Produkty tytoniowe, Muzyka, Film, Usługi finansowe, Fotografia, Rzemiosło artystyczne, Wzornictwo i projektowanie mody, Rolnictwo i leśnictwo, Tekstylia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Handel, Wydawnictwa, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Pestycydy, Pozostałe branże, Farmacja i biotechnologia, Transport i logistyka, Odzież i obuwie, Pozostałe pojazdy samochodowe, Drzwi i okna, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Autobusy, Pojazdy szynowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Instrumenty muzyczne, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy, Meble, Wyposażenie wnętrz, Samochody osobowe, Oświetlenie, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Zboża, Broń i amunicja, Pozostałe wyroby chemiczne, Pozostałe tekstylia, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Aparatura pomiarowa i zegarki, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Mięso, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Ryby, Biotechnologia, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Warzywa i owoce, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Przemysł petrochemiczny, Wojskowe pojazdy bojowe, Komputery, Maszyny dla metalurgii, Elektronika użytkowa, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Poligraficzne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby skórzane, Wyroby z drewna (bez mebli), Górnictwo i przemysł wydobywczy, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Węgiel kamienny i brunatny, Kawa, herbata i przyprawy, Ropa naftowa i gaz ziemny, Dywany i dekoracje, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Produkcja i przetwórstwo metali, Farby i lakiery, Rudy metali, Produkcja metali nieżelaznych, Ochrona środowiska, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Przemysł jubilerski, Produkcja mebli, Papier, Turystyka, sport i rekreacja, AGD, Przetwórstwo spożywcze, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Doradztwo/consulting/edukacja, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Produkcja środków transportu, Budownictwo i architektura, Napoje alkoholowe, Kosmetyki, Maszyny i urządzenia, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł farmaceutyczny, Produkcja metali żelaznych, Sektor kreatywny, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Pozostałe wyroby, Zdrowie i medycyna, Organizacja targów i wydarzeń, Architektura, Media i reklama, Budownictwo, IT/ICT

Misja Gospodarcza
Ukraina - Charków
2017-06-21 - 2017-06-22
Dodał: Patrycja Operacz