Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSummer Fancy Food Show 2017a PL

Summer Fancy Food Show 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
WPHI uczestniczy

W dniach 25-27 czerwca 2017 roku w centrum handlowym Javits Center w Nowym Jorku odbędą się targi Summer Fancy Food Show. Jest to największe wydarzenie targowe branży spożywczej w USA.

 

Na targach swoje stanowisko będzie miał Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców branży spożywczej do udziału w wydarzeniu, a także do przesłania nam ulotek, katalogów i materiałów informacyjnych, które będziemy mogli zaprezentować na targach. Zainteresowanych prosimy o kontakt: newyork@trade.gov.pl.

 

Materiały informacyjne należy przesyłać na adres:

Trade and Investment Section

Consulate General of the Republic of Poland in New York

675 Third Avenue, 19th Floor,

New York, NY 10017

United States

 

Więcej informacji o targach znajdą Państwo na stronie: www.specialtyfood.com/shows-events/summer-fancy-food-show

 

* * *

Udział w targach Summer Fancy Food Show to również niepowtarzalna okazja do poznania innych firm z branży, a być może nawet nawiązania długoterminowych relacji biznesowych.

 

W związku z powyższym, chcielibyśmy Państwa poinformować, iż WPHI w Nowym Jorku dysponuje jeszcze dwoma (2) stoiskami indywidualnymi (każde z nich jest przeznaczone dla jednej firmy). Oba stanowiska mają wielkość 3 m x 3 m, tj. 9 m2 oraz są zlokalizowane w części międzynarodowej na pierwszym piętrze przestrzeni targowej. Koszt jednego stoiska wynosi 3 500 USD.

 

Przedsiębiorców zainteresowanych nabyciem takiego stoiska prosimy o kontakt na adres: newyork@trade.gov.pl lub pod numerem telefonu +1 212 370 5300. Jednocześnie uprzedzamy, iż będzie obowiązywała zasada pierwszeństwa w czasie, w związku z czym stanowiska zostaną przydzielone dwóm pierwszym firmom, które dokonają zgłoszenia.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Maszyny i urządzenia, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Mięso, Warzywa i owoce, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Słodycze, Wyroby z warzyw i owoców, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe

Targi
USA - Nowy Jork
2017-06-25 - 2017-06-27
Dodał: Anna Woińska
Wydarzenia towarzyszące