Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEW Webinar InvitationOGa PL

Webinar: The Philippine Environment & Water


Rodzaj wydarzenia
Wykład

Polski akcent
WPHI rekomenduje

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym Webinarze organizowanym przez EU-Philippines Business Network (EPBN) na temat możliwości biznesowych w sektorze wody i ochrony środowiska na Filipinach pt: "The Philippine Environment & Wate Webinar":

 

Sektor wody na Filipinach został uznany przez Europejską Izbę Gospodarczą w tym kraju (ECCP) za jeden z najbardziej perspektywicznych dla europejskich przedsiębiorców z tej branży. Ocenia się, że ponad 8 milionów Filipińczyków (ze 101 milionów) nie ma dostępu do czystych źródeł wody, a ponad 26 milionów nie posiada dostępu do toalet. Tylko 5% społeczeństwa jest podłączonych do systemu ścieków miejskich, a wyłącznie 10% wody podlega oczyszczaniu.  Do tego dochodzi kwestia oczyszczania ścieków i utylizacja odpadów, ochrona przeciwpowodziowa, przebudowa systemów doprowadzania wody i odprowadzania ścieków w miastach, głównie w Manili. Wielkość planowanych inwestycji w zakresie przybudowy i budowy systemów dostarczających wodę wyniesie ok. 500 mln USD, a rządowy projekt zabezpieczeń Manili przed powodziami wyceniono na 14 miliardów USD. Stąd tak ważne jest wejście europejskich technologii i rozwiązań na ten rynek.

 

Więcej informacji w broszurze poniżej - do pobrania.

branże: Pozostałe branże, Biotechnologia, Ochrona środowiska, Turystyka, sport i rekreacja, Doradztwo/consulting/edukacja, Budownictwo i architektura, Maszyny i urządzenia, Zdrowie i medycyna, Budownictwo, IT/ICT

Wykład
Filipiny - Manila
2017-04-27
Dodał: Małgorzata Kędzierska