Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportudecorexpo PL

Nigeria Decorexpo 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

NIGERIA DECOREXPO 2017 - targi o charakterze międzynarodowym, przeznaczone dla sektora meblarskiego, tekstylnego i urządzeń sanitarnych, a także producentów wyposażenia domowego, okien i dachówek, odbywające się w dniach 13-15 lipca 2017 r. w Lagos, Nigeria.

 

Nigeria jest obecnie największą gospodarką na kontynencie afrykańskim i wykazuje się relatywnie wysokimi wskaźnikami wzrostu w skali rocznej. Kraj zamieszkiwany jest przez ponad 180 milionów ludzi, co czyni również z niego największy rynek w Afryce. Czynniki te w połączeniu z ciągle rozwijającą się klasą średnią skutkują wysokim zapotrzebowaniem na meble i elementy dekoracyjne, która stale się zwiększa. W efekcie Nigeria jawi się jako atrakcyjny kierunek ekspansji polskich przedsiębiorstw, a niski poziom penetracji rynku dodatkowo zwiększa szanse odniesienia sukcesu.

 

Targi DECOREXPO 2017, jako jedne z największych forów wymiany doświadczeń w branży meblarskiej w Nigerii jawią się więc, jako możliwość uzyskania wartościowych kontaktów i potencjalnych kontrahentów.

 

Charakterystyka:

  • międzynarodowy charakter
  • targi dedykowane dla sektora B2B
  • możliwość skorzystania z darmowych usług "match makingu" i organizacji spotkań biznesowych
  • kontakt z przedstawicielami lokalnej administracji

 

Więcej informacji:

tel.: +48 786 288 537

e-mail: biuro@pmexpo.com.pl

branże: Tekstylia, Drzwi i okna, Meble, Wyposażenie wnętrz, Oświetlenie, Dywany i dekoracje, Produkcja mebli

Targi
Nigeria - Lagos
2017-07-13 - 2017-07-15
Dodał: Małgorzata Kędzierska