Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAgrofood PL

Agrofood Nigeria 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

AGROFOOD NIGERIA 2017 - targi o charakterze międzynarodowym, przeznaczone dla firm z sektora maszyn rolniczych, produktów spożywczych, środków ochrony zwierząt i roślin, odbywające się w dniach 13-15 lipca 2017 r. w Lagos, Nigeria.

 

Nigeria jest obecnie największą gospodarką na kontynencie afrykańskim i wykazuje się relatywnie wysokimi wskaźnikami wzrostu w skali rocznej. Kraj zamieszkiwany jest przez ponad 180 milionów ludzi, co czyni również z niego największy rynek w Afryce.

 

Targi AGROFOOD 2017, jako jedne z największych forów wymiany doświadczeń w branży rolniczej w Nigerii jawią się więc, jako możliwość uzyskania wartościowych kontaktów i potencjalnych kontrahentów. Warto podkreślić, iż poprzednią edycję odwiedziło blisko 3600 odwiedzających z sektora B2B.

 

Charakterystyka:

  • międzynarodowy charakter
  • targi dedykowane dla sektora B2B
  • możliwość skorzystania z darmowych usług "match makingu" i organizacji spotkań biznesowych
  • kontakt z przedstawicielami lokalnej administracji

 

Więcej informacji:

tel.: +48 786 288 537

e-mail: biuro@pmexpo.com.pl

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Warzywa i owoce, Wyroby mleczarskie, Oleje i tłuszcze spożywcze, Pozostałe produkty spożywcze, Mięso, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Zboża

Targi
Nigeria - Lagos
2017-07-13 - 2017-07-15
Dodał: Małgorzata Kędzierska