Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportunecroexpo 2017 wersja polska PL

NECROEXPO 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO.

 

W ciągu 12 lat (od debiutu targów NECROEXPO na Targach Kielce, aż do 7. edycji, która odbędzie się 2-4 czerwca 2017 roku), wystawa awansowała do pierwszej ligi targów branżowych. Stając się najważniejszym wydarzeniem branży w Europie Środkowo-Wschodniej. To jeden z głównych powodów, dla których warto przyjechać do Kielc na kolejne Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej.

 

Podczas minionej edycji targów NECROEXPO, które odbywają się w cyklu dwuletnim, zaprezentowało się ponad 100 firm z 8 krajów świata. Rekordowa była także liczba specjalistów zwiedzających wystawę. Od samego początku współorganizatorem wystawy jest Polska Izba Pogrzebowa.

 

Targi NECROEXPO w Kielcach to nie tylko przegląd trendów, w jakich wykonuje się trumny oraz urny. Na wystawie znajdziemy propozycje profesjonalnej organizacji pochówku, prezentacje eleganckich karawanów, trendy nagrobkowe, aż po usługi z zakresu florystyki funeralnej. Program targowy wzbogacają również branżowe szkolenia i konferencje.

 

Menedżer projektu:

Marcin Musiał

tel.: +48 41 365 12 19

tel. kom.:+48 606 447 380

e-mail: musial.marcin@targikielce.pl

branże: Rzemiosło artystyczne, Odzież i obuwie, Pozostałe pojazdy samochodowe, Wyposażenie wnętrz, Wyroby z drewna (bez mebli), Pozostałe branże, Fotografia, Handel, Wydawnictwa, Transport i logistyka, Dywany i dekoracje, Sektor kreatywny, Organizacja targów i wydarzeń

Targi
Polska - Kielce
2017-06-02 - 2017-06-04
Dodał: Patrycja Operacz